Pola Lis zazwyczaj milczy na temat rodziców, ale teraz nie wytrzymała. "Ludziom się odkleja"

Pola Lis na Twitterze zareagowała na informację na temat zakończenie kariery przez Rogera Federera, a jeden z internautów ubliżył jej w prymitywny sposób. Tym razem nie pozostawiła tego bez komentarza.

Pola Lis poszła w ślady znanych rodziców i również zajęła się dziennikarstwem. Starsza córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin od czerwca zeszłego roku pracuje w "Przeglądzie Sportowym". Gdy informacja przedostała się do sieci, musiała zmierzyć się z uszczypliwościami ze strony internautów. Mogła jednak liczyć na wsparcie ojca, który publicznie stanął w jej obronie. Jak sama przyznała, zazwyczaj nie reaguje na hejt, ale tym razem nie mogła się powstrzymać. Jeden z użytkowników Twittera w bezczelny sposób skomentował jej post. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zarobki dzieci gwiazd wprawiają w osłupienie. Oliwia Bieniuk ma głowę do interesów, ale ktoś inny wiedzie prym

Zobacz wideo Rozenek pokazała klasę. Tak odpowiedziała na hejt Rusin!

Pola Lis zazwyczaj nie reaguje na hejt. Tym razem nie wytrzymała. "Ludziom się odkleja" 

Pola Lis na Twitterze przekazała swoje odczucia po informacji o zakończeniu kariery sportowej przez Szwajcara, Rogera Federera, który był jednym z najbardziej utytułowanych tenisistów w historii. W komentarzach pojawił się jednak wpis internauty nie na temat tenisa, a w oburzający sposób uderzający w rodzinę dziennikarki. 

Roger Federer kończy karierę, będzie go brakować, choć jak pokazał US Open, tenis jest w dobrych rękach. Z wielkiej trójki zostaje wielka dwójka - napisała dziennikarka.
Niedługo twój stary nieuku jeba*y - czytamy w komentarzach.

Pola Lis zazwyczaj nie reaguje na hejt. Tym razem nie wytrzymała. 'Ludziom się odkleja'Pola Lis zazwyczaj nie reaguje na hejt. Tym razem nie wytrzymała. 'Ludziom się odkleja' Fot. Instagram/ polciaxx

Pola zaznaczyła, że nie pozwala wyprowadzić się z równowagi przez nieznane osoby, ale tym razem nie chciała pozostawić tego typu komentarza bez odpowiedzi i przy okazji zaapelowała do innych. 

Zazwyczaj olewam tego typu komentarze, ale ponieważ ostatnio ludziom się coraz bardziej odkleja i myślą, że są anonimowi w internecie, to pragnę przypomnieć, że jednak nie są. Krzysztof ze zdjęciem profilowym muchomora jest zwykłym prymitywnym trollem, ale takie teksty mogą komuś zrobić krzywdę. Bądźmy dla siebie dobrzy. W życiu, ale też w internecie. Warto - napisała.

Ada FijałAda Fijał chciała reprezentować Polskę na Eurowizji. Źle wspomina preselekcje

Nie zdradziła, czy zamierza wyciągnąć konsekwencje prawne, ale przypomniała, że w sieci trudno o anonimowość. 

Więcej o: