Jarosław Bieniuk pokazał, jak mieszka Oliwia w Warszawie. Sam robił ostatnie szlify w mieszkaniu

Jarosław Bieniuk pochwalił się na Instagramie pracami remontowymi, jakie wykonuje w warszawskim mieszkaniu, które zajęła jego córka, Oliwia. Przy okazji oboje pozwolili fanom podejrzeć nowy pokój dziewczyny.

Oliwia Bieniuk niebawem rozpocznie rok akademicki, bowiem zapisała się na studia w Warszawskiej Szkole Filmowej. Tym samym "prześcignęła" znaną mamę, gdyż Anna Przybylska nigdy nie zdecydowała się na studia aktorskie (studiowała pedagogikę na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ale przerwała naukę, koncentrując się na karierze i życiu rodzinnym), nie bacząc na przestrogi Radosława Piwowarskiego, którego zdaniem 20-latka tylko się unieszczęśliwi, bo będzie nieustannie porównywana do nieżyjącej matki.

Maciej Musiał, Marta WierzbickaTe gwiazdy zaczynały kariery w show-biznesie jako dzieci. Ale wyrośli!

Nowe gniazdko Oliwii Bieniuk

Bieniukówna, która ma już na koncie debiut przed kamerą (a nawet status pełnoprawnej celebrytki, miejsce na podium w "Tańcu z Gwiazdami" i imponujące grono obserwatorów na Instagramie) przeniosła się już do stolicy, gdzie udało jej się znaleźć odpowiednie lokum. Zdjęcia z mieszkania pojawiły się zarówno na InstaStories Jarosława Bieniuka, jak i Oliwii. Lokal prawdopodobnie znajduje się w kamienicy i wygląda na przytulny. Nie wiadomo, czy mieszkanie zostało kupione czy wynajęte, ani z kim (i czy w ogóle) będzie je dzielić młoda adeptka sztuki aktorskiej.

Zdjęcia z Instagramów Bieniuków prezentują wnętrze jednego z pomieszczeń, prawdopodobnie salonu lub pokoju Oliwii. Nowe gniazdko nie jest jeszcze umeblowane, ale można zauważyć solidny, drewniany parkiet, duże okna osłonięte żaluzjami i białe ściany.

Oliwia i Jarosław BieniukOliwia i Jarosław Bieniuk oliwia.bieniuk / Instagram

Jarosław bynajmniej nie ograniczył się tylko do przewiezienia na miejsce rzeczy 20-latki. Gdy trzeba było, zakasał rękawy (a nawet pozbył się koszulki), złapał za wkrętak i wziął się do roboty.

Praca wre – podsumowała jego działania córka.

Jarosław BieniukJarosław Bieniuk jaretpalmer/Instagram

Rekordowe stawki w 'Tańcu z Gwiazdami'. Oni zarobili najwięcejW "Tańcu z Gwiazdami" zarobili fortunę. Rekordzistka zostawiła wszystkich w tyle

Wiedzieliście że z byłego piłkarza taki zapalony majsterkowicz?

Zdjęcia Oliwii Bieniuk znajdziesz w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: