Anna Lewandowska trafiła do szpitala z córką. "To była ciężka doba"

Anna Lewandowska wyjawiła, że jedna z jej córek trafiła do szpitala. Przyznała, że za nią trudne chwile. Na instagramowym profilu celebrytki pojawiło się nawet zdjęcie hospitalizowanej dziewczynki.

Anna Lewandowska pochwaliła się fanom rodzinną niedzielą spędzoną z bliskimi w domu mamy, Marii Stachurskiej. Wygląda na to, że nie wszystko poszło wtedy po myśli trenerki. Nim sielski weekend dobiegł końca, u Lewandowskich wydarzyło się coś zupełnie nieprzewidzianego. Nazajutrz na InstaStories 34-latki pojawiła się relacja ze szpitala, do którego trafiła jedna z córek znanej pary. Jak na ironię, w niedzielnym wpisie ilustrowanym zdjęciami Klary i Laury sportsmenka zaznaczyła, że w dzisiejszych czasach najważniejsze jest zdrowie. 

Tak mieszka Krzysztof StanowskiPrywatne boisko i imponujący ogród. Dom Krzysztofa Stanowskiego robi wrażenie

Zobacz wideo Anna Lewandowska robi "niezwykłe" naleśniki

Córka Lewandowskich przebywa w szpitalu

W poniedziałek Lewandowska miała pojawić się w Warszawie, gdzie zaplanowano sportowe wydarzenie z jej udziałem. Żona Roberta w ubiegłym roku została mianowana ambasadorką programu SKS, w ramach którego promuje aktywność fizyczną wśród szkolnej młodzieży.

Zdjęcia Anny Lewandowskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Była karateczka nie mogła jednak uczestniczyć w evencie. Wyjaśniła sprawę na Instagramie, publikując zdjęcie jednej z córek leżącej w szpitalnym łóżku:

Jako ambasadorka programu SKS miałam dziś wspierać aktywność fizyczną dzieci na warszawskim Torwarze. Ale, niestety, los pokrzyżował nasze plany… To była ciężka doba. Na szczęście wracamy do zdrowia - napisała trenerka, okraszając notkę smutną emotikonką. 

InstaStories Anny LewandowskiejInstaStories Anny Lewandowskiej annalewandowskahpba/Instagram

Lewandowska nie doprecyzowała, o którą z dziewczynek chodzi. Nie zdecydowała się też ujawnić, jaka jest przyczyna nagłej hospitalizacji. Kończąc wpis, życzyła zdrowia wszystkim. 

Bartosz Kurek z partnerką Karol Kłos z partnerkąOto partnerki polskich siatkarzy! Była siatkarka, modelka i lekarka

Dołączamy się do życzeń i wyrażamy nadzieję, że córka Anny i Roberta szybko dojdzie do siebie. 

Zdjęcia Anny Lewandowskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: