Marcin Hakiel bawi się na weselu z nową ukochaną. Pokazał zdjęcia

Marcin Hakiel coraz częściej pokazuje się w mediach społecznościowych z nową partnerką. Tancerz właśnie wybrał się na wesele w towarzystwie ukochanej. Zdjęciami z imprezy pochwalił się na Instagramie.

Wygląda na to, że Marcin Hakiel już na dobre wyleczył złamane serce po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. W marcu tego roku para poinformowała, że po 17 latach związku postanowiła się rozstać. Po zakończeniu relacji Marcin Hakiel, który wcześniej zapowiadał, że nie będzie komentował zmian w życiu prywatnym, o cierpieniu po rozpadzie związku opowiedział w wywiadzie z Aleksandrą Kwaśniewską. W publikacjach na Instagramie także jasno dawał do zrozumienia, że bardzo cierpi. Na szczęście ten trudny okres już za nim. Kiedy w mediach pojawiły się informacje o jego nowej relacji, nie chciał niczego komentować, ale z czasem zaczął coraz częściej publikować zdjęcia z nową partnerką. Na razie nie zdradził, kim jest nowa ukochana, ale para spędza ze sobą coraz więcej czasu. Właśnie wybrali się razem na wesele. 

Zobacz wideo Marcin Hakiel pokazał swój trening

Marcin Hakiel bawi się na weselu z nową ukochaną

Marcin Hakiel doskonale wie, jak dawkować emocje. Choć na Instagramie już od jakiegoś czasu publikuje zdjęcia z nową ukochaną, cały czas jej tożsamość utrzymywana jest w tajemnicy. Na początku pokazał jej dłonie, potem sylwetkę. Tancerz jednak dba o to, aby na fotografiach nie pokazać jej twarzy. 

Kilka dni temu para spędziła wakacje na Mazurach. Zakochani zatrzymali się nad jeziorem w Mikołajkach. Tancerz pochwalił się na Instagramie romantycznymi kadrami z wyjazdu. Pokazał, jak nowa ukochana moczy się w jacuzzi. Fani mieli okazją przyjrzeć się jej sylwetce. Tym razem para wybrała się na ślub i wesele. Marcin Hakiel pokazał na InstaStories zdjęcie w bordowym garniturze z ukochaną stojącą tyłem. 

Marcin Hakiel z nową partnerkąMarcin Hakiel z nową partnerką fot. instagram.com/ marcinhakiel

Więcej zdjęć Marcina Hakiela z nową partnerką znajdziesz w galerii na górze strony.

Na fotografii możemy dojrzeć kolor jej włosów splątanych w misternie ułożony kok. W przeciwieństwie do jego eks partnerki, Katarzyny Cichopek, nowa ukochana jest blondynką. Kobieta założyła na imprezę sukienkę w kwiaty z ozdobną stójką. Niestety, tancerz nadal nie chce ujawnić jej twarzy, więc fani mogą podziwiać jedynie jej plecy i tył głowy. Biorąc pod uwagę, że za każdym razem publikacje Marcina Hakiela są coraz odważniejsze, zapewne już wkrótce możemy spodziewać się wyjawienia, kim jest tajemnicza blondynka. 

 

Zobacz też: Marcin Hakiel chwali się romantycznymi chwilami spędzonymi z nową ukochaną. Mówi o namiętności

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.