Meghan Markle spojrzała na księżniczkę Charlotte. Widać, że ta mała za nią nie przepada

Meghan Markle robi, co może, by zyskać sympatię reszty rodziny. Wygląda na to, że jej starania nie przekonują wszystkich. Internauci są zdania, że księżniczka Charlotte nie pała sympatią do ciotki. Wszystko przez nagranie, które podbija sieć.

Meghan Markle nie należy do najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. W rankingu popularności sporządzonym przez firmę YouGov, zajmującą się badaniem rynku, wyprzedziła jedynie okrytego niesławą księcia Andrzeja. Przyczyną takiego stanu ma być nie tylko megxit, ale przede wszystkim seria wywiadów, jakich Amerykanka udzieliła wspólnie z księciem Harrym. Przedstawili wówczas brytyjską monarchię w bardzo niekorzystnym świetle. Trudno orzec, jak wyglądają relacje między royalsami za zamkniętymi drzwiami, ale zdaniem internautów, by dowiedzieć się czegoś więcej, wystarczy podpatrzeć księżniczkę Charlotte.

księżna DianaDiana łamała królewski protokół. W tych sytuacjach nic dla niej nie znaczył

Zobacz wideo Szkolne początki księżniczki Charlotte

Księżniczka Charlotte odwraca się od Meghan Markle

Furorę w sieci robi krótkie nagranie wykonane podczas uroczystości pogrzebowych królowej Elżbiety II. Wideo prezentuje księżniczkę Charlotte, księcia George'a, królową małżonkę Camille oraz Meghan Markle, stojących w dwóch rzędach obok zaparkowanego samochodu. Żona księcia Harry'ego łapie spojrzenie siedmiolatki i posyła jej uśmiechy, być może chcąc dodać księżniczce otuchy. Dziewczynka, widząc to, natychmiast się odwraca, a na jej twarzy pojawia się wyraźny grymas. Przysuwa się też bliżej Camilli. 

Więcej zdjęć księżniczki Charlotte znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Filmik pojawił się m.in. na platformie TikTok, gdzie opatrzono go podpisem: "Dzieci nie kłamią" i podłożono podkład muzyczny. W sekcji komentarzy z chwili na chwilę przybywa wpisów:

Ta dziewczynka jest bardzo inteligentna.
Meghan była kiedyś dla niej niemiła, a Charlotte to pamięta.
Zupełnie inaczej reaguje na wujka Harry'ego, tam jest sama słodycz - zauważali internauci.

A co wy sądzicie o uchwyconej okiem kamery reakcji księżniczki? Rzeczywiście widać, że wyraziła dezaprobatę?

Książę HarryKsiążę Harry kończy 38 lat. Pamiętacie, jak bawił się nago w Las Vegas?

Więcej zdjęć księżniczki Charlotte znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: