Tak królowa małżonka Camilla oddała hołd królowej. Nikt tego wcześniej nie dostrzegł

Królowa małżonka Camilla towarzyszy mężowi podczas wypełnianiu nowych obowiązków. People podało, w jaki sposób złożyła hołd teściowej, kiedy odbywało się czuwanie przed trumną królowej w Szkocji.

Król Karol III czekał wiele lat, aż w końcu będzie mógł objąć tron. Wydarzyło się to 8 września, kiedy zmarła jego matka. Królową opłakują od kilku dni miliony, co widać chociażby po licznych zgromadzeniach, jakie można obserwować podczas transportu trumny z ciałem monarchini przez kraj. 13 września kolejne uroczystości, ale zanim media skupią się na nich, analizowane są wystąpienia royalsów z poprzednich dni. 12 września nowy król przemawiał w parlamencie, a na miejscu towarzyszyła mu oczywiście Camilla. Później odbyły się uroczystości kościelne. Królowa małżonka już została skrytykowana za nerwowe tiki, jednak okazuje się, że tego dnia w specjalny sposób postanowiła oddać hołd zmarłej władczyni.

Zobacz wideo Król Karol III - najstarszy wstępujący na tron w dziejach Wielkiej Brytanii

Tak królowa małżonka Camilla oddała hołd królowej, kiedy jej mąż przemawiał. Nikt tego wcześniej nie dostrzegł

Uwagę królewskich ekspertów przykuła ozdoba Camilli, jaką można było dostrzec na jej płaszczu. Jest to broszka, którą żona króla Karola III miała otrzymać od teściowej. Początkowo informacje te były jedynie spekulacjami, dziś jednak People poinformowało, że są prawdziwe. Ponadto Camilla zdecydowała się na taki sam ubiór, jaki miała podczas uroczystości pogrzebowych księcia Filipa w zeszłym roku.

Królowa małżonka CamillaKrólowa małżonka Camilla East News

Takie zachowanie królowej małżonka nie powinno dziwić. Choć w przeszłości królowa Elżbieta II miała nie przepadać za kochanką syna, ba, miała nazwyać ją "tą trzecią", na przestrzeni lat stosunki między paniami bardzo się poprawiły, o czym świadczyć może decyzja monarchinii. Podczas tegorocznego jubileuszu ogłosiła, że Camilla otrzyma tytuł królowej małżonka, co do tej pory bulwersuje część opinii publicznej.

ZOBACZ TEŻ: Dziennikarz nazwał Camillę królową. Jego koleżanka nie wytrzymała. Ta mina to hit [WIDEO]

Więcej o: