Agnieszka Wesołowska pokazała umięśniony brzuch. "Po leczeniu stałam się innym człowiekiem"

Agnieszka Wesołowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała umięśniony brzuch. Celebrytka wyjaśniła, że bardzo dba o dietę, dzięki której udało jej się poprawić stan zdrowia.

W czerwcu tego roku Jakub i Agnieszka Wesołowscy świętowali siódmą rocznicę ślubu. Para w mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami ze wspólnego życia. Teraz 38-latka podzieliła się jednak fotografią, na której pozuje samotnie. Do postu dołączyła długi opis, w którym opowiedziała o zmaganiach z chorobą.

Zobacz wideo Kuba Wesołowski organizuje duże show coachingowe

Agnieszka Wesołowska mówi o kondycji psychicznej i fizycznej

Żona aktora udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje przed lustrem. Wesołowska jest ubrana w rozpiętą białą koszulę i prezentuje doskonale umięśniony brzuch. W opisie postu wyjawiła, że bardzo dba o dietę. Dla niej okazała się ona kluczowa w walce z SIBO, czyli stanem organizmu, w którym w jelicie cienkim występuje zwiększona liczba bakterii.

Tutaj wszystko się zaczyna. W brzuchu. Zdrowie fizyczne, stan organizmu, samopoczucie - także psychiczne. Krótko mówiąc, jak w brzuchu jest sajgon, to człowiek także jest sajgonem. (...) Przekonałam się o tym na własnej skórze, gdy zmagałam się z SIBO. Po leczeniu stałam się innym człowiekiem. Skończyło się notoryczne, niczym nieuzasadnione zmęczenie, rozdrażnienie, nadwrażliwość na bodźce stresogenne (zewnętrzne i wewnętrzne), ból brzucha, nie wspominając o benefitach wizualnych, które sami możecie ocenić.
 

W dalszej części celebrytka przyznała, że cały czas zdarzają jej się chwile słabości i wtedy sięga po różnego rodzaju słodkości.

I choć czasami pozwalam sobie na dni rozpusty, to szybko przypominam sobie, że jedynym kluczem do sukcesu jest konsekwencja. Dlatego gorąco zachęcam was właśnie do niej, zwłaszcza w podejściu do sposobu odżywiania.

Specjaliści podkreślają, że odpowiednia dieta jest kluczowa w walce z SIBO.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.