W programie "Najlepszy Weekend" w rozmowie z Odetą Moro Magdalena Różczka zapytana została o to, jak dba o siebie. Aktorka od lat słynie z naturalnej urody, ale okazuje się, że o poprawiających to i owo koleżankach nie ma najlepszego zdania.
Aktorka stroni od pokazywania swojego życia prywatnego. Na jej Instagramie nie znajdziemy kadrów z domu i z rodziną. Na zdjęciach z planów seriali zachwyca naturalnością i rzadko kiedy możemy zobaczyć ją w bardziej skomplikowanym, niż minimalny, makijażu.
Magdalena Różczka od lat podkreśla, że używa absolutnie minimalnej ilości kosmetyków, a wręcz często nie używa żadnych, prócz tych zupełnie podstawowych. Pytana przez Odetę Moro w Radio Złote Przeboje odniosła się do swojego aktualnego stosunku do make upu:
Nie jestem osobą, która się maluje na co dzień, zawsze chodzę bez make upu, bardzo delikatnie o siebie dbam i starzeję się z godnością - podkreśliła.
Hasło "starzeję się z godnością" sprowokowało następne pytanie:
Potem przeglądasz sobie w telefonie zdjęcia niektórych koleżanek, które "odpłynęły" i co? - dopytała od razu Odeta.
I się zaczęło. Magdalena Różczka bez oporów podsumowała koleżanki:
No ja myślę, że biedne są. Raczej takie mam uczucia, bo świadczy to chyba o tym, że bardzo siebie nie lubimy. I zmieniają, zmieniają, zmieniają, najgorzej, jak mówią, że nic nie robią. A to chyba nie tędy droga - podsumowała.
Całą rozmowę możecie odsłuchać na stronie Radia Złote Przeboje pod tym linkiem > > >
Lewandowscy i Morrone w pierwszym rzędzie na pokazie Dolce&Gabbana. Styliści wydali werdykt
Książulo zjadł w restauracji celebrytów. Rachunek: dwa tysiące, ale na tym nie koniec. "To są k***a jajca"
Tomson nie wytrzymał po wpisach Kubickiej. "Kondolencje dla pana". Na tym nie koniec
Niespodziewane doniesienia ze sceny na koncercie TVN. Do "Dzień dobry TVN" dołącza nowa prowadząca
Posadziła drzewa na łożyskach swoich dzieci. Steczkowska wyjaśnia nonsensowną decyzję
Katarzyna Dowbor zmieniła fryzurę, a ekspert wydał jednoznaczny werdykt. "Tego typu upięcie to..."
Karolina Pisarek ma gruczolaka przysadki mózgowej. "Kwalifikowałam się do operacji, ale..."
Lawina komentarzy pod wpisem Moore na temat Willisa. Jej słowa chwytają za serce
Występ Rodowicz podzielił widzów TVP. "Tego nie da się oglądać" vs "najlepsza"