Pokaz Deni Cler. Katarzyna Żak w jaskrawym letnim różu, a Joanna Racewicz... jak na kulig

Na pokaz najnowszej kolecji Deni Cler przybyły dawno niewidziane gwiazdy. Na ściance, w jesiennych już stylizacjach, pozowały Grażyna Wolszczak, Katarzyna Dąbrowska czy Katarzyna Zdanowicz. Nie wszyscy zachwycili...

Gwiazdy rodzimego show-biznesu najwyraźniej na dobre pożegnały się już z latem i wyciągnęły z dna szaf jesienne stylizacje. Na pokazie Deni Cler dominowały ciemne barwy - nie zabrakło jednak kolorystycznych akcentów. Nie dało się też nie zauważyć, że polskie celebrytki zakochały się w garniturach i kombinezonach. 

Zobacz wideo Joanna Racewicz komentuje TVP Info

Pokaz Deni Cler. Beżowa Racewicz i klasyczna Sokołowska. Katarzyna Żak na ściankę przyniosła powiew wiosny

Doskonale prezentowała się Anita Sokołowska, która postawiła na klasykę. Aktorka pozowała na ściance w czarnym eleganckim kombinezonie. Zdecydowała się również nie kombinować z makijażem i fryzurą - postawiła na minimalizm.

DENI CLER - pokaz modyDENI CLER - pokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Joanna Racewicz niestety nie zabłysnęła. W połyskującym, beżowym kombinezonie i jasnych muszkieterkach wyglądała raczej jak uczestniczka kuligu, nie zaś trendsetterka. Uśmiech jednak nie schodził z twarzy prezenterki. Najwyraźniej więc w wydumanym komplecie czuła się zaskakująco dobrze.

DENI CLER - pokaz modyDENI CLER - pokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Katarzyna Zdanowicz zachowawczą, czarno-białą stylizację przełamała ogromną broszką z kwiatowym printem. Do rozkloszowanej mini i fakturowanego żakietu dobrała beżowe sandałki na obcasie i czarną klasyczną torebkę.

DENI CLER - pokaz modyDENI CLER - pokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Odrobinę szaleństwa na salony wprowadziła Katarzyna Żak, która zabłysnęła w jaskraworóżowym garniturze. Komplet w żywych kolorach pięknie podkreślił letnią opaleniznę aktorki. Serialowa Solejukowa wyglądała znakomicie i chętnie rozdawała uśmiechy fotoreporterom.

DENI CLER - pokaz modyDENI CLER - pokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej zdjęć gwiazd obecnych na pokazie Deni Cler znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.