Małgorzata Rozenek wbija szpilę Dodzie w "DD TVN"? Gessler: Zaczynasz z grubej rury

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński w debiutanckim odcinku "Dzień dobry TVN" gościli Magdę Gessler. Czy zapowiadając restauratorkę, gospodyni pokusiła się o uszczypliwość w kierunku Dody?

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyńskizadebiutowali na antenie "Dzień dobry TVN". W większości widzowie pozytywnie ocenili pierwszy odcinek z ich udziałem, ale oczywiście nie brakowało słów krytyki. W poniedziałkowym odcinku gościła Magda Gessler, która opowiedziała m.in. o "Kuchennych rewolucjach" oraz o rodzinie. Skupiła się na wnuczce Nenie, córce Lary i jej męża Piotra Szeląga. Jednak to, co zwróciło uwagę, to sposób, w jaki Rozenek zapowiedziała rozmowę z gwiazdą TVN.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek wbija szpilę Dodę? Gessler zwróciła na to uwagę

Nie jest tajemnicą, że Doda i Małgorzata Rozenek nie przepadają za sobą i starają się unikać swojego towarzystwa. Punktem zapalnym jest obecny mąż prezenterki Radosław Majdan, z którym piosenkarka rozwiodła się w 2008 roku. Wielu zapewne zastanawiało się, czy Rozenek pokusi się o prywatę na antenie TVN. Okazuje się, że znalazła idealną okazję, by dopiec Rabczewskiej. Zrobiła to, zapowiadając rozmowę z Magdą Gessler:

Mówi się, że królowa jest tylko jedna, my właśnie zadamy temu kłam, bo w studiu z nami królowa polskiej telewizji Magda Gessler - zaczęła.

DodaDoda mwegrzyn / WGRZYN MAREK/KAPiF.pl

Gospodyni "DD TVN" nawiązała tym samym do Dody, która w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" mówiła o sobie, że "królowa jest tylko jedna". Na słowa Rozenek zareagowała prowadząca program "Kuchenne rewolucje":

Gosiu, zaczynasz z grubej rury, jak to się mówi- podsumowała.

Gessler wyraziła później radość z tego powodu, że Rozenek i Skórzyński dołączyli do obsady "Dzień dobry TVN" i cieszy się, że zapewne jeszcze nie raz będą mieli okazję spotkać się w studiu. Myślicie, że Doda zareaguje na słowa Małgorzaty Rozenek? W końcu padły w jednym z najpopularniejszych programów stacji TVN.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.