Europejska Noc Literatury. Agata Buzek w kanarkowym sweterku i fioletowych skarpetach. Nie była sama

Dawno niewidziana Agata Buzek była gościem podczas Europejskiej Nocy Literatury we Wrocławiu. Na wydarzenie przybyła z psem. Jak wypadła?

O Agacie Buzek było w ostatnim czasie głośno nie tylko za sprawą produkcji filmowej, w której wystąpiła ("Moje wspaniale życie), ale przede wszystkim relacji z Jackiem Braciakiem. Choć żadne nie poinformowało, że są parą, wielokrotnie byli widywani na prywatnych spotkaniach, a raz nawet pozowali u swego boku na scenie. Dziś nie wiadomo, czy nadal są razem, wiadomo jednak, co w miniony weekend robiła aktorka.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Europejska Noc Literatury. Agata Buzek czyta książkę w kanarkowym sweterku i fioletowych skarpetach

Agata Buzek była gościem podczas Europejskiej Nocy Literatury we Wrocławiu. W trakcie wydarzenia, na które przybyła z ukochanym czworonogiem, czytała zgromadzonym wybrane fragmenty książek. Miała na sobie kanarkowy sweterek, rybaczki oraz botki, z których wystawały rzucające się w oczy fioletowe skarpetki. Na palcach dostrzec można było pierścionki - jeden naprawdę wielki.

Agata BuzekAgata Buzek AKPA

Agata Buzek nigdy nie należała do gwiazd, które promują się, opowiadając o życiu prywatnym. Aktorka skupia się raczej na promowaniu swoich aktywności zawodowych. Ostatnio na przykład zebrała świetne recenzje za kreację Joanny Lisieckiej w filmie "Moje wspaniale życie", a już na początku września w kinach zadebiutuje "Iluzja" z jej udziałem. Dzieło Marty Minorowicz już zostało zgłoszone jako polski kandydat do Oscara. Cała lista TUTAJ.

POLECAMY: Agata Buzek i Jacek Braciak w teledysku Muńka Staszczyka. "Pola" to pierwszy singiel z nowej płyty

Więcej o:
Copyright © Agora SA