Związek Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej uchodzi za jeden z najbardziej udanych w polskim show-biznesie. Poznali się na planie "M jak miłość", od razu zaiskrzyło, a oni stali się nierozłączni. Wspólnie wychowują dwie córki: 13-letnią Janinę i czteroletnią Helenkę. Są naturalni, pozytywnie zakręceni i widać między nimi prawdziwe uczucie. Są bardzo aktywni w mediach, a ich filmiki stają się z miejsca hitem. Tym razem prezenter zapozował ze starszą córką. Fani od razu zauważyli, do kogo jest podobna.
Małżeństwo chętnie dzieli się życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Niedawno pochwalili się, że kupili dom w Hiszpanii, gdzie spędzają większą część wakacji. Tam też świętowali 13. urodziny córki Janiny. Para, choć w internecie pokazuje dużo, jest zgodna, że prywatność dzieci jest najważniejsza. Jak już publikują zdjęcia z pociechami, często mają zasłoniętą twarz lub są odwrócone. Tym razem Maciej Dowbor opublikował post z lotniska w Maladze. Pozuje ze starszą Janiną. Dziewczyna ma na twarzy maseczkę, ale i tak widać, że wyrasta na piękną kobietę.
Kiedy wszyscy się dziwnie patrzą na podstarzałego kolesia, który wybiera się w podróż z dużo młodszą, rudą pięknością i nie jest to jego żona! Joanna Koroniewska poznajesz?! - napisał pod postem.
Obserwatorzy od razu zgadywali, do kogo podobna jest dziewczyna. Zgodnie przyznali, że 13-latka rude włosy ma po babci, Katarzynie Dowbor, a urodę po mamie.
Córa bardzo podobna do pani Asi.
Cała mama, ale włosy po babci.
Piękne oczy, zdecydowanie Koroniewskie.
A wy, jak uważacie? Do kogo podobna jest starsza córka Dowbora i Koroniewskiej?
W mediach huczy o asystentce Trumpa. Jej brat mówi wprost: Ma niezdrową obsesję
Dom z ogrodem przestał im wystarczać? Koroniewska i Dowbor wybrali nietypowe rozwiązanie
Książulo dostał list od YouTube'a. Oto, co napisano do influencera
Tego telefonu w "Szkle kontaktowym" nie przewidzieli. Reakcje prowadzących bezcenne
Irlandzka modelka zaskoczona życiem w Polsce. "U mnie w kraju tak to nie wygląda"
Była ostatnią żoną Hugh Hefnera. "Wyprano mi mózg". Teraz tak wspomina willę Playboya
Milion na czeku, a na koncie zupełnie inna kwota. Tyle naprawdę dostał zwycięzca "Milionerów"
Koroniewska żartuje o rozwodzie z Dowborem. "Mam go już dosyć". W komentarzach się dzieje
Szabatin mieszka w Portugalii. "Po kilku tygodniach w Polsce jestem zmęczona"