Radosław Majdan pozuje w gabinecie. Panuje w nim artystyczny nieład. "Kiedy Małgorzaty nie ma w domu"

Radosław Majdan pochwalił się gabinetem. Jest w nim dużo książek, ale uwagę zwraca biurko. Małgorzata Rozenek nie byłaby zadowolona.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek jakiś czas temu przeprowadzili się do tymczasowego domu, gdzie wyczekują końca budowy willi. "Perfekcyjna" na bieżąco pokazywała proces przeprowadzki, a teraz odkrywa przed fanami kolejne fragmenty posiadłości. Po obszernej relacji od celebrytki przyszła pora na gabinet byłego piłkarza.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiada o kłótni z Radosławem Majdanem

Radosław Majdan pokazał gabinet. Panuje w nim nieład

W ostatnim poście na Instagramie Radosław Majdan pokazał gabinet, w którym spędza znaczną część swojego czasu. Na ścianie dostrzegamy regał przepełniony książkami, który został wyposażony w specjalną drabinę umożliwiającą łatwe sięganie po pozycje z najwyższych półek. Na biurku stanął tablet oraz czarna lampa ze złotym zdobieniem. Uwagę zwraca artystyczny nieład, który towarzyszy mu podczas pracy. Od razu wytłumaczył się, że taka organizacja, a właściwie jej brak mu bardzo sprzyja.

Podobno kontrolowany nieład sprzyja organizacji pracy. U mnie na pewno tak to działa, najważniejsze wiedzieć, gdzie zajrzeć, żeby lepiej przygotować się do weekendu - pisał Radosław Majdan.

Radosław MajdanRadosław Majdan Instagram @r_majdan

Fani nie mogli przejść obojętnie obok gabinetu Radosława Majdana. Twierdzą, że takim bałaganem łatwo mógłby sprowokować żonę. 

Panie Radosławie! Pan chce chyba perfekcyjną panią domu sprowokować.
Radosław kiedy Małgorzaty nie ma w domu...
Niezły (M)majdan - czytamy w komentarzach.

To nie jedyne fragmenty nowej posiadłości, które odsłonili przed fanami Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Ostatnio mogliśmy oglądać również salon, ogród oraz pokój Henia. Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: