Małgorzata Rozenek prezentuje zjawiskowy ogród. Okazałe bukiety hortensji to dopiero początek

Małgorzata Rozenek oficjalnie zakończyła urządzać nowy dom. Na Instagramie pochwaliła się, jak wygląda jej ogród. Jest bardzo luksusowo.

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną zamieszkała w przepięknej willi na warszawskim Wilanowie. W mediach społecznościowych na bieżąco relacjonowała kolejne etapy przeprowadzki. Gdy udało się rozpakować wszystkie rzeczy "perfekcyjna" z pomocą profesjonalnej ekipy oraz rodziny zabrała się za aranżację ogrodu. Efekt wspólnych działań zaprezentowała na instagramowym profilu.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała swój ogród. "Przepiękne rośliny i aranżacja"

Imponujący ogród Małgorzaty Rozenek. Są palmy i basen 

Posiadłość celebrytki otacza gęsty, zielony żywopłot, który zapewnia maksimum prywatności. Pani domu zadbała o to, aby jej ogród został urządzony nowocześnie, ale również bardzo funkcjonalnie. 

Zawsze będę perfekcyjną panią domu, kocham dbać o dom, układać, aranżować. Najlepiej się czuje w czystej, harmonijnej przestrzeni - napisała Rozenek na Instagramie. 

Na tarasie znajduje się duży, biały stół z kompletem krzeseł oraz stylową zastawą. Oprócz tego nie zabrakło również miejsca na dużą narożną kanapę, na której mogą wypoczywać domownicy. Obok niej stanęła wiklinowa donica oraz mała ława, na której znalazła się między innymi świeca oraz czarna figurka.

Ogród Małgorzaty RozenekOgród Małgorzaty Rozenek Screen: Instagram/@m_rozenek

W ogrodzie nie brakuje również wspaniałych drzew i kwiatów. Rozenek postawiła na laurusy i hortensje, które są jej ulubionymi roślinami. To jednak nie koniec. Gwiazda pochwaliła się, że ma również mrozoodporne palmy. W upalne dni gwiazda w towarzystwie najbliższych może odpoczywać nad basenem. W galerii u góry strony możecie zobaczyć więcej zdjęć ogrodu Małgorzaty Rozenek.

Ogród Małgorzaty RozenekOgród Małgorzaty Rozenek Instagram/@m_rozenek

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.