Kasia Wilk zaliczyła wpadkę na scenie. Pomyliła miasta. Widownia wybuchła śmiechem

Kasia Wilk jeszcze nie zdążyła rozgościć się na sopockiej scenie podczas Top of the Top Sopot Festival, a już zaliczyła wpadkę.

Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival trwa od 16 do 19 sierpnia. Pierwszego dnia wydarzenia na scenie pojawił się dawno niewidziany duet Kasia Wilk i Mezo. Wystarczyło jedno zdanie wokalistki, by sopocka widownia ryknęła śmiechem.

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo

Top of the Top Sopot Festival. Kasia Wilk myli Sopot z Opolem

Kasia Wilk i Mezo pojawili się w Operze Leśnej w Sopocie, by zaśpiewać jeden ze swoich hitów "Ważne". Muzycy wykonali utwór w nowej aranżacji. Nim jednak do tego doszło, Kasia Wilk postanowiła przywitać się z publicznością. Niestety, zaliczyła wpadkę i pozdrowiła... Opole.

Dobry wieczór Opole - krzyknęła.

Publiczność była rozbawiona i słychać było śmiechy, toteż wokalistka szybko zrozumiała swój błąd. Nieco zmieszana postanowiła wybrnąć z sytuacji z humorem. Śmiejąc się, poprawiła:

Dobry wieczór Sopot - usłyszeli widzowie.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza taka wpadka. Niedawno Justyna Steczkowska, która występowała na  Polsat SuperHit Festiwal 2022 również pomyliła Sopot z Opolem. Widownia, tak jak w przypadku wpadki Kasi Wilk, również zareagowała śmiechem. Później diwa się tłumaczyła:

Kochani, to był wieczór pełen emocji i stresu tak wielkiego, że pomyliłam Sopot z Opolem. Faktem jest, że żyję już tym drugim, bo 18 czerwca gram duży recital z okazji swoich 50. urodzin. Jestem w trakcie prób, pisania nowych aranży, przymiarek kostiumów i prób z tancerzami. Po prostu wszystko na raz, jak to zwykle bywa w naszej pracy. Niemniej jednak nie zwalnia mnie to z obowiązku ogarniania własnych myśli. Polecacie coś z apteki? Lecytyna pomoże? Dajcie znać - pytała na Instagramie.

Kasia Wilk jak dotąd nie poszła śladem koleżanki po fachu i nie odniosła się do wpadki w mediach społecznościowych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.