Widzowie pokochali ją za rolę Krysi w "Lokatorach". Agnieszka Michalska zniknęła jednak z show-biznesu. Co teraz robi?

Na początku lat 2000 serial "Lokatorzy" bił rekordy popularności. To dzięki właśnie tej produkcji Agnieszka Michalska zdobyła rozpoznawalność i sympatię widzów. Po jakimś czasie wycofała się z show-biznesu. Jak bardzo się zmieniła i czym się teraz zajmuje?

Serial komediowy "Lokatorzy" premierę miał w roku 2000 i przez kolejne pięć lat był emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Zabawna fabuła i ciepły klimat opowieści sprawił, że aktorzy, którzy wzięli udział w produkcji na długie lata zapadli w pamięci widzów. Wśród nich znalazła się Agnieszka Michalska, która wcieliła się w postać Krysi. Przez wiele lat grywała inne epizodyczne role w polskich serialach, po czym zniknęła z telewizji. Jak się zmieniła i czym się teraz zajmuje?

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Kilka lat temu Agnieszka Michalska zniknęła z show-biznesu. Co teraz robi i jak wygląda?

Dzięki roli w "Lokatorach" Agnieszka Michalska miała swoje pięć minut sławy. Dzięki temu miała okazję zagrać drobne role w kilku polskich serialach, takich jak "Ojciec Mateusz", "Na Wspólnej", czy "Pierwsza miłość". Przestała jednak pojawiać się na branżowych wydarzeniach. W późniejszych latach miała na koncie udział w filmach takich jak "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy", "Podejrzani zakochani", czy "Mała matura 1947".

Jak się okazało, zamiast telewizji pokochała teatr. Przez jakiś czas występowała w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Gdy nadszedł czas pandemii koronawirusa, uznała, że czas na zmiany. Po dwóch dekadach spędzonych w Warszawie przeprowadziła się do Mrągowa, gdzie spełnia się w roli dyrektorki tamtejszego Ośrodka Kultury. 

 

Agnieszka Michalska jest także aktywna w mediach społecznościowych. Przez jakiś czas prowadziła swój kanał na Youtube zatytułowany "Kultura to natura", gdzie wraz z zaproszonymi gośćmi podejmowała tematy związane ze sztuką, ekologią i obecnymi problemami społecznymi. Prowadzi także profil na  Instagramie, gdzie na bieżąco informuje o swojej codzienności i zawodowych projektach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.