Anna Majcher odnosiła ogromne sukcesy. Jej karierę naznaczyła nieszczęśliwa miłość

Anna Majcher zniknęła z ekranów kilkanaście lat temu. Aktorka miała przed sobą ogromną karierę, jednak przez problemy w życiu prywatnym wycofała się z show biznesu.

Niegdyś Anna Majcher cieszyła się ogromną popularnością. Aktorce wróżono zawrotną karierę. Nazywano ją nawet polską Marilyn Monroe. Pomimo sukcesów w życiu zawodowym, jej życie prywatne nie było usłane różami. Kilka lat temu gwiazda wycofała się z show biznesu na dłużej. Dziś artystka powoli wraca na ekrany.

Marilyn MonroeSzef zakładu pogrzebowego o tym, jak Monroe wyglądała po śmierci. Szokujące

Anna Majcher odnosiła ogromne sukcesy. Jej karierę naznaczyła nieszczęśliwa miłość

Anna Majcher rozpoczęła karierę jeszcze w latach 80. Gwiazda ma na koncie występy w wielu popularnych filmach, takich jak "Ogniem i mieczem", "Quo vadis", "C.K. Dezerterzy" czy "Ryś". Artystka zagrała także u Luca Bessona w obrazie "Fanfan Tulipan". W wieku 30 lat została laureatką prestiżowej nagrody imienia Zbyszka Cybulskiego. Była także nominowana do Złotych Lwów, głównego wyróżnienia aktorskiego na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Niestety, sukcesy zawodowe nie szły w parze z udanym życiem prywatnym. Aktorka przeżyła nieszczęśliwą miłość, która odcisnęła piętno na jej karierze. Jeszcze podczas studiów w szkole teatralnej Majcher wdała się w romans z Andrzejem Strzeleckim, który był wówczas jej profesorem. Parę połączyło gorące uczucie, a młoda artystka liczyła, że ukochany rozwiedzie się dla niej. Tak się jednak nie stało i zrozpaczona  gwiazda zakończyła relację.

Grażyna Torbicka na zdjęciu z 1985 roku. Ale miała fryzuręTomasz Raczek i Grażyna Torbicka wracają pamięcią do 1985 roku i festiwalu w Sopocie

Na początku pierwszej dekady dwudziestego pierwszego wieku Anna Majcher postanowiła odpocząć od występów w teatrze. Coraz rzadziej pojawiała się też na szklanym ekranie. Kilkanaście lat temu całkowicie zniknęła z show-biznesu. Możliwe jednak, że gwiazda zatęskniła za aktorstwem. W 2021 roku pojawiła się na premierze filmu ze swoim udziałem pod tytułem "Powrót do tamtych dni".

Więcej o: