Anna Czartoryska-Niemczycka rzadko pokazuje męża. Teraz podzieliła się uroczym kadrem

Anna Czartoryska-Niemczycka udostępniła w mediach społecznościowych rozczulającą fotografię, na której pozuje z mężem. Na zdjęciu widać, jak są w siebie wtuleni. Fani nie mogli oderwać od nich wzroku.

Anna Czartoryska-Niemczycka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje z mężem, Michałem Niemczyckim. Para powitała na świecie w kwietniu syna Stefana (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ). Aktorka często dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami pociech oraz refleksjami na temat macierzyństwa. Tym razem pokazała uroczy kadr, na którym w miłosnym uścisku pozuje z mężem, co nie jest częstym widokiem. Fani byli oczarowani.

Zobacz wideo Lenka i Jan Klimentowie znają już płeć dziecka. Tajemnice zdradziła im mama. "Najpiękniejsze wspomnienia"

Meghan Markle, Julia Rosnowska, Anna LewandowskaGwiazdy wspominają poród. Co łączy Markle z Julią Rosnowską?

Anna Czartoryska-Niemczycka na fotografii z mężem. To nie jest częsty widok 

Aktorka wstawiła do sieci zdjęcie z mężem, Michałem Niemczyckim. Biznesmen raczej trzyma się z daleka od show-biznesu. Na fotografii opublikowanej na Instagramie para pozuje w luźnych, casualowych stylizacjach. Aktorka założyła sukienkę w stylu boho w kwiecisty wzór, a jej mąż postawił na jeansowy total look.

Anna Czartoryska-Niemczycka rzadko kiedy zabiera męża na salony. Zamiast tego lubują się w spędzaniu wolnego czasu w otoczeniu przyrody. Tak było i tym razem. Zapozowali wtuleni w siebie. Małżeństwem są od dziewięciu lat i jak widać na załączonym zdjęciu, ich związek cały czas kwitnie. 

Jurata. Będziemy tęsknić - napisała aktorka.
 

Fani w komentarzach zachwycali się naturalnością, jaka bije z fotografii. Podkreślili przy tym, że aktorka i jej mąż tworzą świetnie dobraną parę. 

Cudownie. Skromnie. Klasa i szyk.
Pięknie wam razem.
Para z żurnala - czytamy.

Snoop Dogg i Tomasz KammelSnoop Dogg wyśmiewa "Pytanie na śniadanie". Wtem upomina go Tomasz Kammel

Wiadomo, że aktorka obecnego męża poznała jeszcze w czasach, gdy była nastolatką. Ponownie spotkali się w 2011 roku, podczas balu zorganizowanego z okazji 10. rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Między nimi bardzo szybko zaiskrzyło i zaledwie dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Więcej zdjęć Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: