Piotr Gąsowski wbija szpilę Kammelowi. "Padłem i leżę!"

Piotr Gąsowski nie mógł wytrzymać i w ironiczny sposób skomentował nowe wyzwanie zawodowe Tomasza Kammela. Aktor nie gryzł się w język i powiedział, co myśli.

Piotr Gąsowski, gdy zobaczył reklamę promującą Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO, był szczerze zaskoczony. Uznał, że to nie może tego tak zostawić bez komentarza. Aktor zakpił z Tomasza Kammela i wyśmiał jego stylizację. W punkt? Po tej wypowiedzi nie ma co liczyć na pracę w TVP.

Zobacz wideo Piotr Gąsowski relacjonuje problematyczny lot

Piotr Gąsowski wyśmiał Tomasza Kammela. Ten ironiczny ton zaskoczy każdego

Aktor postanowił skomentować organizowany przez Telewizję Polską Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO, który ma odbyć się 15 sierpnia 2022 roku w Elblągu. Dziennikarz udostępnił InstaStories, na których widać było ubranych w moro prowadzących wydarzenie. Byli tam m.in. Tomasz Kammel, Aleksander Sikora, Ida Nowakowska i Karolina Pajączkowska. Pomysł na stylizacje żołnierskie wydawał mu się szalenie kuriozalny. Napisał:

Padłem i leżę! Tomek, do twarzy ci w moro... I z tą rakietą! - podsumował humorystycznie Gąsowski.
 

Później nawiązał w sposób ironiczny i prześmiewczy do narodowej dumy, którą mają reprezentować prowadzący wydarzenie. Uszczypliwościom w stronę Tomasza Kammela nie było końca.

Jest moc! Narodowa duma mnie normalnie od środka rozrywa jak granat! Zazdroszczę, że będziesz zapowiadał pana Jana Pietrzaka - napisał Piotr Gąsowski, zwracając się do Tomasza Kammela.

Następnie nawiązał do słynnej wpadki Tomasza Kammela, kiedy zapowiadał koncert Andrei Bocellego. Dziennikarz w pewnym momencie ze sceny nawiązał do tytułu filmu o słynnym śpiewaku i powiedział, że "cud życia" znajduje się też w pierwszym rzędzie, gdzie byli państwo Kurscy. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Bocelli zatytułował swój koncert "Cud życia". I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice - Joanna i Jacek Kurscy.

Co myślicie o słowach Piotra Gąsowskiego? Krytyka w punkt?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.