Magdalena Lamparska kwitnie w zaawansowanej ciąży. Wypoczywa z mężem i synem

Magdalena Lamparska korzysta z ostatnich chwil przed rozwiązaniem. Aktorka, będąca w zaawansowanej ciąży, wybrała się z mężem i synem nad Bałtyk. Fotodokumentacja rodzinnych wakacji trafiła na jej instagramowe konto.

Widzowie poznali Magdalenę Lamparską w 2008 roku, gdy jako 20-latka pojawiła się w popularnym wówczas serialu "39 i pół", u boku Tomasza Karolaka. Od tamtej pory gwiazda regularnie grywa w filmach i serialach, umacniając swoją pozycję w branży. Niebawem znów będzie o niej głośno, albowiem wielkimi krokami zbliża się premiera obrazu "Kolejne 365 dni" z jej udziałem. Choć dwie poprzednie części erotycznego cyklu zostały dosłownie zmiażdżone przez widzów i krytyków, to występy Lamparskiej oceniono dość wysoko. Niektórzy recenzenci pisali wprost, że ekranowa Olga to jeden z niewielu jasnych punktów serii.

Meghan Markle, Julia Rosnowska, Anna LewandowskaGwiazdy wspominają poród. Co łączy Markle z Julią Rosnowską?

Zobacz wideo Blanka Lipińska o pracy na planie. Bywało gorąco!

Magdalena Lamparska wybrała krajowy wypoczynek

Aktorka wraz z bliskimi przebywa aktualnie z dala od medialnego zgiełku. W tym roku rodzina postawiła na polskie morze. Krótki filmik oraz kilka ujęć powstałych podczas wyjazdu pojawiło się na instagramowym profilu Magdaleny. Czujni obserwatorzy i tym razem nie zawiedli, dosłownie zasypując swą idolkę komplementami:

Pani Magdaleno, kwitnie pani!
Ale piękna.
Cudownie pani wygląda.

Magdalena Lamparska z synemMagdalena Lamparska z synem Instagram

Nie zabrakło też relacji z męskiej wyprawy na ryby. Pięcioletni Tymoteusz nie tylko asystował tacie na pomoście, ale i pomagał mu trzymać wędkę. Robił to na tyle skutecznie, że połów zakończył się pewnym sukcesem.

Rozczula mnie ten widok – napisała dumna mama.
 

Magdalena LamparskaMagdalena Lamparska uchwycona w magicznym kadrze przez męża. Widać ciążowy brzuch

Niedługo rodzina Magdy Lamparskiej znów się powiększy. Pod koniec czerwca Lamparska potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Tę wiadomość długo udawało jej się zachować w tajemnicy - cieszyła się, że może podzielić się radosną nowiną z fanami dokładnie tak, jak chciała. Nie zdecydowała się jednak ujawnić takich informacji jak płeć dziecka czy termin porodu. 

Więcej o: