Zwiastun "Kolejne 365 dni". Cztery minuty, ale już wszystko wiadomo. "Szajs, kicz, tandeta"

Już za kilka tygodni na Netfliksie premiera kolejnej części przygód Laury i Massimo. Właśnie opublikowano zwiastun filmu na podstawie powieści erotycznej Blanki Lipińskiej. Sama zapowiedź wzbudza już ogromne emocje.

W sieci pojawił się zwiastun trzeciej części filmu na podstawie erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Opublikowany fragment pierwszych czterech minut obrazu już wzbudza skrajne emocje wśród internautów. Film "Kolejne 365 dni" będzie miał premierę na Netfliksie 19 sierpnia. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska uniosła się na planie filmu! „Odpaliłam się jak pochodnia"

'365 dni: Ten dzień'"365 dni: Ten dzień" już na Netfliksie. Lista najbardziej żenujących scen

Zwiastun kolejnego filmu na podstawie książki Blanki Lipińskiej opublikowany. Internauci bezlitośni

Jeśli komuś jeszcze było mało przygód Laury i Massimo po drugiej częściej filmu, Netlifks zapewnił premierę trzeciej jeszcze tego lata. W obrazie ponownie wyreżyserowanym przez Barbarę Białowąs i Tomasza Mandesa ponownie pojawią się m.in. Michele Morrone, Anna Maria Sieklucka, Magdalena Lamparska czy Natalia Siwiec.

 

Z opisu producenta dowiadujemy się, że w trzeciej części filmu związek Laury i Massimo wisi na włosku. Para będzie starała się przezwyciężyć problemy z zaufaniem, zazdrością, a także Nacho, który wciąż będzie próbował ich rozdzielić. 

screenscreen Fot. kadr z filmu 'Kolejne 365 dni', Netflix

Pierwsze recenzje internautów po czterominutowym fragmencie opublikowanym w sieci nie napawają optymizmem. 

Będzie kolejny gniot.
Ten zwiastun już mnie znudził.
Czas zrezygnować z Netfliksa.
Będzie najgorsza ocena w historii IMDb?
Szajs, kicz. Takie disco polo polskiego kina.

To tylko niektóre z krytycznych komentarzy, które pojawiły się pod opublikowanym zwiastunem na oficjalnym koncie Netflix Polska na Instagramie.

 

Dodajmy, że w opublikowanym zwiastunie nie pojawia się postać Laury (granej przez Annę Marię Sieklucką), która w drugiej części została postrzelona przez Annę (Natasza Urbańska). Warto podkreślić, że w trzeciej części bestsellera Blanki Lipińskiej nie brakuje kolejnych porwań, egzotycznych podróży, a także niepokojących scen seksu. Nie wiemy jednak, na ile scenariusz filmu będzie zbliżony do fabuły powieści. Czekacie? 

Natasza Urbańska, Anna Maria Sieklucka, Michele MorroneNatasza Urbańska wygadała się na temat relacji Siekluckiej i Morrone'a?!

Więcej o: