To robią turyści na Teneryfie. Nagranie "sprintu po leżaki" hitem TikToka

Wideo z Teneryfy stało się hitem TikToka. Na nagraniu widać, w jaki sposób turyści walczą o hotelowe leżaki. Internauci są zażenowani zachowaniem wczasowiczów.

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i beztroski. Podczas urlopu odpoczywamy od stresu, presji i rywalizacji, która towarzyszy nam w pracy. Czasami jednak tylko w teorii. Okazuje się, że niekiedy nawet na wczasach należy walczyć o najlepsze miejsca. Ostatnio TikToka podbiło wideo z hotelu na Teneryfie, na którym widzimy wyścig turystów o leżaki. Wideo pokazuje, że takie rzeczy mają miejsce nie tylko w Polsce. 

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy zagrali w popularną grę

Robert Lewandowski Natalia Siwiec Lewandowski wybrał Majorkę, a Chodakowska Grecję. Zagraniczne domy polskich gwiazd

To robią turyści w Teneryfie. Nagranie hitem TikToka. Sprint po leżaki

Film z Teneryfy, na którym turyści już o świcie ruszają, by zająć leżaki nad hotelowym basenem, podbija TikToka. Został wyświetlony już niemal pół miliona razy. Szczególnie sprytny okazał się jeden z bohaterów nagrania, który dzięki zręcznym ruchom w ciągu kilku sekund zajął aż pięć leżaków. W komentarzach pod wideo internauci wyrażali zbulwersowanie zachowaniem wczasowiczów. Wielu z nich stwierdziło też, że w większości kurortów obsługa hotelowa usuwa ręczniki pozostawione przez urlopowiczów.

Gdy widzę coś takiego, zrzucam ręczniki. Nikt nie ma prawa zajmować leżaków, kiedy nikt z nich nie korzysta.
Wyobraź sobie, że nie musisz wstawać wcześnie do pracy, bo jesteś na wakacjach, a potem i tak wstajesz wcześnie, żeby zająć sobie leżak.
Wstawać świtem, żeby zająć sobie leżak? To nie są wakacje! - pisali oburzeni komentujący.

'Surowi rodzice' Do TVN wraca kontrowersyjny program. Wcześniej wpływały na niego skargi

Zachowanie turystów widocznych na nagraniu nie jest niestety odosobnione. Ostatnio internet zalewają nagrania z podobnymi sytuacjami. Kilka dni temu w mediach krążyło podobne wideo, również z Teneryfy.

Więcej o: