Olga Frycz z córkami na Teneryfie. Jak radzi sobie samodzielna mama w podróży? Tym razem skorzystała z pomocy. "Leciałam z tatą Zosi"

Olga Frycz samodzielnie wychowuje dwie córki. Aktorka nie zamierza z tego powodu rezygnować z ukochanych podróży. Tym razem zabrała dzieci na Wyspy Kanaryjskie. W podróży towarzyszył jej tata Zofii.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Olga Frycz ma dwie malutkie córki – Helenę i Zofie. Aktorka uwielbia podróżować, a macierzyństwo nie jest dla niej przeszkodą w dalekich wyjazdach. Aktorka odwiedziła Wyspy Kanaryjskie. Jak się okazuje, chociaż kobieta jest zadeklarowaną samodzielną mamą, tym razem nie poleciała sama.

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Starsza z córek Olgi Frycz, Helena, to owoc związku aktorki z trenerem tajskiego boksu, Grzegorzem Sobieszkiem. Dziewczynka ma trzy lata. Kiedy aktorka zaszła w drugą ciążę, oficjalnie ogłosiła, że wychowaniem dzieci będzie zajmować się sama.

Olga FryczFrycz pokazała swoje domowe biuro. Uwagę skradła jej najmłodsza córka

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale. Wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję - deklarowała wtedy.

Olga Frycz na wakacjach z ojcem małej Zofii

Ojcem młodszej dziewczynki, Zofii, jest podróżnik Łukasz Nowak. Para poznała się zeszłej zimy na Teneryfie. Ostatnio Frycz wróciła na wyspę razem z dziećmi. Podróż przebiegła gładko.

Zosia ma ogromny potencjał i okazało się, że póki co do szczęścia potrzebuje jedynie mleczka i naszych rąk. Nie było płaczu, nie było marudzenia. Tak jakby czuła, że ten lot to nasza przepustka do słońca i wylegiwania się z gołym brzuszkiem na trawie – napisała aktorka.
 

Fanki dopytywały, jak samodzielna mama radzi sobie z dziećmi w trakcie podróży. Okazuje się, że tym razem aktorka miała towarzystwo.

Podróżuję różnie. Czasem sama, a czasem w towarzystwie. Wolę oczywiście z kimś, bo zawsze łatwiej, chociaż ludzie na lotnisku i w samolocie są zazwyczaj bardzo życzliwi i bardzo pomocni, widząc mamę z dzieckiem. Teraz leciałam z tatą Zosi, więc było dużo łatwiej – przyznała.

Olga FryczOlga Frycz została zapytana o ojca najmłodszej córki. "Możesz liczyć na jego pomoc?"

Wygląda na to, że mimo wszystko, ojcowie dziewczynek są obecni życiu córek.

Więcej o: