Andrzej Sołtysik świętuje urodziny syna. Tort bajeczny, ale to kostiumy jubilata i dziennikarza są hitami

Andrzej Sołtysik wyprawił synowi przyjęcie urodzinowe z prawdziwą pompą. To akurat standard wśród gwiazd ekranu, ale nie każda ma taką fantazję i dystans, by przywdziać przebranie tyranozaura i pokazać się tak światu.

Gdy Andrzej Sołtysik związał się z Patrycją Czop, niektórzy nie dawali im większych szans. W końcu prezenter miał już za sobą dwa nieudane małżeństwa. Zwracano też uwagę na dużą, bo w zasadzie pokoleniową, różnicę wieku między partnerami. Jednak uczucie, które połączyło zakochanych okazało się trwałe. Para wzięła ślub w 2015 roku, a kilka miesięcy później powitała na świecie pierwsze dziecko, Stasia.

Zobacz wideo Patrycja Sołtysik odpowiada na intymne pytanie

Andrzej Sołtysik podbija Instagram przebrany za dinozaura

Małżonkowie, co zrozumiałe, rozpieszczają jedynaka. Sołtysikom naprawdę można pogratulować pomysłowości. Dołożyli wszelkich starań, by Stanisław długo pamiętał swoje siódme urodziny. Nietrudno zauważyć, że ich syn interesuje się paleontologią, bowiem motywem przewodnim przyjęcia był film "Park Jurajski". Fani znanej pary przypomnieli sobie, że dinozaury królowały też na zeszłorocznej imprezie Stasia, a zatem chłopak pozostał wierny swojej pasji.

Party zorganizowano na tarasie. Na stół, obok przekąsek, wjechał zielony tort udekorowany figurką dinozaura, a pod ścianą stanęła imponujących rozmiarów dekoracja, na którą obok zwykłych balonów, składały się też te w kształcie prajaszczurów.

Nie tylko jubilat wystroił się owego popołudnia w kostium gada kopalnego. W podobnym przebraniu wystąpił jego ojciec. Dumna mama pokazała całą scenę na instagramowym profilu:

Czasem łapie się na tym, że jak to - mój syn już taki duży?! Sto lat, synku, to zaszczyt być twoją mamą. Wczorajszej imprezy też długo nie zapomnimy. Dużo dinozaurów, wzruszeń, ważnych dla Stasia ludzi i zabawy – napisała.
 

Pod wpisem pojawiły się życzenia dla jubilata, do których i my się dołączamy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.