Maja Bohosiewicz oburzona lotniskiem w Modlinie. "Papieru brak, kible obsrane". Port lotniczy odpowiada

Maja Bohosiewicz poleciała z rodziną na wakacje. Okazało się, że w toalecie na lotnisku w Modlinie czekała ją niemiła niespodzianka.

Maja Bohosiewicz aktywnie prowadzi instagramowe konto i chętnie publikuje w sieci ciekawostki dotyczące jej życia prywatnego i zawodowego. Tym razem podzieliła się opinią na temat stanu toalet na lotnisku w Modlinie. Port lotniczy odpowiedział na słowa aktorki

Robert Lewandowski Natalia SiwiecLewandowski wybrał Majorkę, a Chodakowska Grecję. Zagraniczne domy polskich gwiazd

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz szuka pracownika i reaguje na komentarze dotyczące ogłoszenia

Maja Bohosiewicz oburzona lotniskiem w Modlinie. Nie gryzła się w język 

Z opublikowanej na Instagramie relacji mogliśmy dowiedzieć się, że Maja Bohosiewicz wraz z rodziną poleciała na Majorkę. Zanim jednak dotarła na miejsce, wrzuciła do sieci wpis, w którym ostro podsumowała stan toalet na lotnisku w Modlinie. 

Lotnisko Modlin - papieru brak, kible obsrane, mydła brak śmieci się z kosza wysypują - czytamy na Instagramie.

Przy okazji aktorka zwróciła uwagę na jeszcze jedną istotną sprawę. 

Ale karta, co pół godziny podpisana. Tylko ze złą datą. 

Do wpisu Bohosiewicz dodała zdjęcie wywieszonej kartki, o której wspomniała. 

Maja BohosiewiczMaja Bohosiewicz Instagram/@majabohosiewicz

Lotnisko w Modlinie skomentowało słowa aktorki 

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z lotniskiem w Modlinie. Jaką odpowiedź otrzymaliśmy? 

Jest nam niezmiernie przykro z powodu opisanego zdarzenia. Sporadycznie mogą zaistnieć sytuacje, w których pomimo przeprowadzonego serwisu sprzątającego, przy bardzo dużej liczbie osób korzystających z toalet, ich stan czystości nie będzie zadowalający - czytamy na początku wiadomości. 

Z dalszej części dowiadujemy się jakie rozwiązania wprowadzono, aby zapobiec sytuacjom podobnym do tych, które opisała Maja Bohosiewicz. 

Podejmujemy wiele działań w celu uniknięcia takich zdarzeń. Obejmują one m.in. zmianę zasad sprzątania przez serwis sprzątający oraz zwiększenie jego obsady. Ponadto na letni szczyt przewozowy uruchomiliśmy na antresoli terminala, w części odlotowej, dodatkowe, przeznaczone dla pasażerów toalety, które powinny spowodować poprawę standardu obsługi pasażerów. Z uwagi na wzrost zapotrzebowania na dostępność toalet przy jednoczesnym znacznym wzroście ruchu pasażerskiego  rozpoczęliśmy rozbudowę węzła sanitarnego w części odlotowej terminala. Docelowo przyczyni się to do poprawy jakości obsługi pasażerów oraz zwiększy dostępność toalet dla pasażerów. Chcielibyśmy jednocześnie zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby systematycznie zwiększać standard usług zapewnianych na naszym lotnisku - wyjaśnił Szef Biura Handlowo-Marketingowego Marek Rymkiewicz. 

Maja Bohosiewicz nie owija w bawełnę

Maja Bohosiewicz słynie z ciętego języka i często głośno mówi co myśli. Niedawno nie kryła oburzenia i zażenowania treścią piosenki, która stała się viralem na TikToku. Również w mediach społecznościowych opublikowała obszerny komentarz na temat utworu "Wyglądasz idealnie" Skolima.

Skolim, Maja BohosiewiczBohosiewicz zażenowana piosenką rapera, obrażającą i poniżającą kobiety

Więcej o: