Maciej Stuhr uległ wypadkowi na planie serialu. Trafił do szpitala

Podczas zdjęć do trzeciego sezonu serialu "Szadź" Maciej Stuhr uległ poważnemu wypadkowi. Artysta przeszedł operację, która na dłuższy czas uniemożliwiła mu pracę. Na szczęście twórcy produkcji znaleźli godne zastępstwo.

Maciej Stuhr to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Słynie także z zaangażowania w sprawy społeczno-polityczne. Już niebawem zobaczymy artystę w trzecim sezonie serialu kryminalnego "Szadź". W wywiadzie dla portalu kultura.gazeta.pl Stuhr zdradził, że podczas pracy na planie zdarzył się poważny wypadek.

Zobacz wideo Maciej Stuhr komentuje zachowanie posłanki Lichockiej

Aneta Zając, Agnieszka ChylińskaAneta Zając boi się wieszaków, a Cameron Diaz klamek. Na jakie fobie cierpią gwiazdy?

Maciej Stuhr uległ wypadkowi na planie serialu. Trafił na stół operacyjny. "Kolano nie wytrzymało"

"Szadź" to polski serial kryminalny oparty na powieści Igora Brejadyganta o tym samym tytule. Maciej Stuhr wciela się w nim w postać Piotra Wolnickiego, religioznawcy, który jest przykładnym mężem i ojcem, a jednocześnie psychopatycznym mordercą. Podczas zdjęć do trzeciego sezonu aktor uległ wypadkowi na planie.

Mieliśmy trochę przygód podczas realizacji serialu, niekoniecznie przyjemnych. Moja noga, a właściwie kolano, nie wytrzymało trudu jednej ze scen i wylądowałem na stole operacyjnym po dwóch dniach. W związku z tym miałem niezaplanowaną przerwę w zdjęciach - zdradził w rozmowie z serwisem kultura.gazeta.pl.

Artysta opowiedział też o szczęśliwym zbiegu okoliczności, dzięki któremu prace nad serialem mogły być kontynuowane.

Traf chciał, że na planie pojawił się drugi reżyser - z wykształcenia aktor - nasz przyjaciel Szymon Nowak, który zgodził się zgolić głowę tak, jak ja występowałem w tej opowieści. Cudem miał też brodę i był podobnej postury. W niektórych scenach gdzieś w dalekim planie, nieostrości, kiedy mój bohater musiał przebiec albo stoczyć jakąś bójkę, to rzeczywiście pomagał mi w realizacji tych scen, co było z jednej strony bardzo zabawne i ciekawe od strony takiej kuchni filmowej, ale z drugiej strony uratowało nam to skórę - wspominał.
 

Dominika Gwit jest w ciążyGwit jest w ciąży! "Przyszedł czas, by podzielić się naszą radością"

Premiera trzeciego sezonu serialu "Szadź" już 2 września na platformie Player.pl.

Więcej o: