Marcela Leszczak odebrała dowód. Zestawiła go z prawem jazdy. "13 lat temu". To serio ona?!

Marcela Leszczak pochwaliła się na InstaStories, że właśnie odebrała z urzędu nowy dowód osobisty. To jednak jej prawo jazdy sprzed 13 lat zwróciło uwagę większości. Tak partnerka Miśka Koterskiego wyglądała 13 lat temu.

Choć Marcela Leszczak nie wygrała "Top Model", ba, nie zamierzała po programie kontynuować kariery modelki, można rozpatrywać jej udział w show jako ten zwycięski. Celebrytka do dziś jest znaną osobą, a kolejne rozstania i powroty z Miśkiem Koterskim z pewnością znacząco wpłynęły na jej popularność. Leszczak świetnie radzi sobie w sieci jako influencerka, która lubi dzielić się z obserwatorkami chociażby przemyśleniami na temat macierzyństwa. Utrzymuje z fanami stały kontakt, dlatego też w poniedziałek pochwaliła się, że odebrała nowy dowód osobisty. Nie mogła uwierzyć, jak bardzo jej twarz została upiększona.

Hejka, właśnie odebrałam dowód osobisty. Pokażę wam, jak wyszłam na tym zdjęciu, a w zasadzie, co pani ze mną zrobiła, bo zastosowała taki mega faceapp, ale taki konkretny. Ja nie mam nic przeciwko temu, ale ja w ogóle nie używam tych programów do przerabiania twarzy, ale będę to miała na dowodzie przez kolejne dziesięć lat.
Zobacz wideo

Tak Marcela Leszczak wyglądała 13 lat temu. Pokazała zdjęcie z prawa jazdy

Prezentując fanom, jak wyszła na nowym zdjęciu do dowodu osobistego, pokazała to sprzed 13 lat, które znajduje się na jej prawie jazdy.

A to zdjęcie z prawa jazdy. Z bliska, bo jestem bardzo smutna. Boże, to jestem ja! Plastic fantastic! (... ) Widzicie, jakie to jest wygładzenie? Fest - nagrywała, śmiejąc się z porównywanych zdjęć.

Marcela LeszczakMarcela Leszczak screen IG

ZOBACZ TEŻMarcela Leszczak o rozstaniach z Miśkiem Koterskim. Już wie, dlaczego im nie wychodziło

18 maja Marcela Leszczak skończyła 30 lat. 13 lat temu miała więc 23 lat, miała ciemne włosy z grzywką zaczesną na prawy bok oraz okulary, które niekoniecznie pasowały do jej kształtu twarzy. Jak widać, obecność w show-biznesie sprawiła, że celebrytka zmianę wizerunku ustanowiła sobie za priorytet.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.