Marcela Leszczak o rozstaniach z Miśkiem Koterskim. Już wie, dlaczego im nie wychodziło

Marcela Leszczak i Misiek Koterski tworzą jedną z najbardziej burzliwych par polskiego show-biznesu. Wygląda jednak na to, że po kilku rozstaniach i powrotach w końcu udało się im stworzyć szczęśliwą rodzinę, a modelka - jak przyznaje - poznała sekret udanego związku.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski poznali się w noc sylwestrową 2016 roku. Aktor błyskawicznie poprosił ukochaną o rękę, a już pod koniec kolejnego roku powitali na świecie syna Fryderyka. Do ślubu pary finalnie nie doszło, a w 2019 roku media obiegła informacja o rozstaniu. Po kilku miesiącach Leszczak i Koterski dali sobie drugą szansę, a modelka mówiła wówczas, że udało im się na nowo do siebie zbliżyć.

Zobacz wideo Marcela Leszczak w nowej fryzurze

Marcela Leszczak komentuje burzliwą relację z Miśkiem Koterskim

Rok później nad związkiem pary znów zawisły czarne chmury. Na początku 2021 roku Marcela Leszczak potwierdziła, że ona i Misiek Koterski nie są już razem, a niedługo później ojciec Fryderyka związał się z aktorką Dagmarą Bryzek. Ta relacja nie przetrwała jednak próby czasu i po kilku miesiącach modelka i aktor ponownie poinformowali, że dali sobie kolejną szansę.

Wydaje się, że tym razem ich relacja jest silniejsza niż kiedykolwiek, a do takich przemyśleń skłonił Marcelę Leszczak wyjazd do Paryża, dokąd wybrała się wyłącznie z ukochanym. Mama Fryderyka zauważyła, że w związku z Koterskim wszystko potoczyło się bardzo szybko i nie mieli czasu, aby się sobą nacieszyć.

Teraz wiem, jak ważne jest spędzanie czasu tylko we dwoje. My szybko zaszliśmy w ciążę, zaraz zakup mieszkania, auta rodzinnego, następnie dziecko itd. Nie mieliśmy czasu na narzeczeństwo i nie nacieszyliśmy się swoją obecnością - napisała na InstaStories.

Leszczak dodała, że z racji tego, iż bardzo szybko musieli przeskoczyć początkowe etapy związku, nie zdążyli się także dotrzeć. Modelka zrozumiała, że aby spełniali się jako rodzice, muszę znaleźć czas tylko dla siebie.

Dzieci są cudowne i zgarniają większość naszego życia, niektórzy nawet poświęcają całe życie dzieciom i jeśli są w tym szczęśliwi, to jest jak najbardziej ok. Po tym wyjeździe wiem, że abyśmy byli wydajnymi rodzicami, sami musimy odpocząć i poświęcić czas sobie - podkreśliła.

Marcela LeszczakMarcela Leszczak instagram.com/@marcelamargerita

Niewykluczone, że tym razem Marcela Leszczak i Misiek Koterski nie tylko nauczyli się, jak dbać o relację, ale też niebawem ją sformalizują. Pod koniec ubiegłego roku całą rodziną udali się do Dubaju, a w Nowy Rok Koterski ponownie poprosił ukochaną o rękę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.