To koniec. Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się! Podano powód

Niespodziewane wieści dotarły zza oceanu w nocy z piątku na sobotę. Jak podał serwis E! Online, Kim Kardashian i Pete Davidson nie są już parą.

Wydawało się, że Kim Kardashian i Pete Davidson wiodą sielankowe życie. Niestety, okazało się, że pomimo zawodowych sukcesów, nie są w stanie dłużej rozwijać miłosnej relacji. Co było powodem rozstania?

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się po 9 miesiącach związku. Podano powód

Kiedy Kim Kardashian rozstała się z Kanye Westem po wieloletnim związku, nikt nie spodziewał się, że tak szybko znajdzie ukojenie w ramionach kolejnego mężczyzny. Najwyraźniej kochliwa celebrytka właśnie tego potrzebowała, bo zaledwie kilka tygodni po ogłoszeniu, że rozwodzi się z ojcem swoich dzieci, zaprezentowała światu nowego partnera. Pete Davidson był już znany szerszej publiczności - na koncie ma związek między innymi z Arianą Grande czy Kaią Gerber. Ten z Kim trwał dziewięć miesięcy. 

PRZECZYTAJInternauci atakują Davidsona, broni go Ariana. Wyznała też, że ją zablokował. Więcej zdradziła w poruszającym wywiadzie. "Nigdy nie piłam tyle, co teraz"

Jak podaje właśnie serwis E! Online, powodem rozstania miały być napięte grafiki zakochanych - ona prężnie rozwija biznesy oraz wychowuje dzieci w Los Angeles, on przebywa w Australii, gdzie kręci nowy film.

Kim Kardashian w sukience po Marylin Monroe. Gala MET. Nowy Jork, 2 maja 2022r.Kim Kardashian w sukience po Marylin Monroe. Gala MET. Nowy Jork, 2 maja 2022r. Fot. Evan Agostini/AP

Kim i Pete nie ukrywali swojej relacji. Na najważniejszych imprezach branżowych pojawiali się zawsze razem. Aktor wdał się nawet w konflikt z Kanye Westem, kiedy ten zaczął publicznie go obrażać. Co było później? Działo się! Przeczytacie o tym TUTAJ.

Kim Kardashian i Kanye West - dzieci

Celebrytka i raper doczekali się czwórki dzieci: 9-letniej North, 6-letniego Sainta, 4-letniej Chicago i 3-letniego Psalma.

ZOBACZ TEŻTak naprawdę wyglądają włosy Kim Kardashian. Dała sobie zrobić zdjęcie po wyjściu z wody

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.