Wściekła Zuzanna Pactwa komentuje zdjęcia z pogrzebu Oliwiera. "Szczyt wszystkiego"

Zuzanna Pactwa jest oburzona, że wiele portali nie uszanowało prośby rodziców Oliwiera Rzeźniczaka i opublikowano zdjęcia z pogrzebu chłopca. Partnerka Jarosława Bieniuka dosadnie to skomentowała.

Pod koniec lipca do mediów trafia informacja o śmierci Oliwiera Rzeźniczaka. W opublikowanym na Instagramie oświadczeniu Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak poinformowali, kiedy odbędzie się pogrzeb, ale jednocześnie poprosili media o uszanowanie ich prywatności. W Plotku zdecydowaliśmy, że nie będziemy opisywać szczegółów tego wydarzenia. Niestety nie wszyscy postąpili tak samo. 

Nie tylko Bruce Willis. Te gwiazdy również cierpią na afazjęNie tylko Willis. Clarke nie mogła przypomnieć sobie imienia. Oni też cierpią na afazję

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na romantycznej randce na molo

Zuzanna Pactwa o publikowaniu zdjęć z pogrzebu Oliwiera Rzeźniczaka: Szczyt wszystkiego  

W sieci pojawiły się artykuły nie tylko opisujące ceremonię, ale również ukazujące zdjęcia, pogrążonych w rozpaczy rodziców chłopca. Uważamy, że żałoba po dziecku, to właśnie ta granica, której nie należy przekraczać. Zdanie to podziela również Zuzanna Pactwa

Jestem w stanie dużo zrozumieć. Publikowanie artykułów dla klikalności, wybieranie zdjęć, by wzbudzić komentarze, ale publikowanie zdjęć z pogrzebu dziecka, to szczyt wszystkiego. Brak mi słów naprawdę… - napisała celebrytka na InstaStories.

Na koniec wpisu celebrytka dodała kilka emotikon wskazujących, że jest wściekła z powodu postępowania niektórych portali.

Zuzanna PactwaZuzanna Pactwa Instagram/@zuzannala

Na co chorował Oliwier Rzeźniczak? 

Kilka miesięcy po narodzinach zdiagnozowano u Oliwiera Rzeźniczaka rzadki przypadek nowotworu wątroby. Nie są dokładnie znane bezpośrednie przyczyny rozwoju złośliwego guza rabdoidalnego. W Stanach Zjednoczonych częstość jego występowania ocenia się na trzy przypadki na milion. Przez ostatnie pół roku chłopiec przebywał w Izraelu, gdzie poddawany był leczeniu. 28 lipca 2022 roku Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak poinformowali o śmierci syna. 

Jakub RzeźniczakPiękny gest kolegów Jakuba Rzeźniczaka z Wisły Płock

Więcej o: