Tak mieszka Maffashion. Pokazała hol. Uwagę zwraca kosmiczny obraz Sebastiana Fabijańskiego

We wrześniu 2020 roku Maffashion pokazała na InstaStories dom, który kupiła. Teraz coraz częściej odsłania imponujące wnętrza.

Dom Maffashion to prosta, minimalistyczna bryła wykończona drewnianymi elementami, która ma około 200 metrów kwadratowych. Miała w nim mieszkać z Sebastianem Fabijańskim, jednak od kilku tygodni ma przestrzeń tylko dla siebie i syna. Teraz pokazała imponujący korytarz i fragment sypialni, w którym przesiaduje mały Bastek. 

Zobacz wideo Maffashion pokazała mieszkanie Wybierz serwis

Maffashion pokazała hol i sypialnię. W pokoju widzimy Bastka

Maffashion ma dom utrzymany w stylu loftowym. Oznacza to, że jest w nim dużo przestrzeni oraz stosunkowo niewiele mebli i dekoracji. Całość dopełnia także wysoki sufit, w którym znajduje się okno, które rozświetla pomieszczenie. W korytarzu, który pojawił się ostatnio na InstaStories Kuczyńskiej, widać szarą podłogę i białe ściany. Uwagę zwraca także kosmiczny tryptyk autorstwa Sebastiana Fabijańskiego. Obraz spod pędzla aktora wisi nad schodami.

Zobacz też: Rafalala zdradza, jak "kazała" Fabijańskiemu do siebie mówić. Na koniec uderzyła w Maffashion

Wnętrze sypialni również jest bardzo minimalistyczne i surowe. Dominują w nim beże, szarości i brązy. Całą ścianę zajmuje zabudowana szafa. Jedynymi meblami są tapicerowane łóżko oraz kamienne stoliki boczne. Uwagę przyciągają ocieplające wystrój dodatki, puszysty dywan, narzuta w stylu boho oraz oryginalna lampa. Na środku pokoju siedzi syn blogerki, mały Bastian, który się bawi.

Zdjęcia domu Maffashion znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Inne pomieszczenia znajdziecie tutaj: Tak mieszkali Maffashion i Sebastian Fabijański. Centralne miejsca zajmują obrazy aktora

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.