Martyna Gliwińska otworzyła się na temat nowego partnera. Wiadomo, gdzie się poznali

Martyna Gliwińska jest zakochana. O partnerze mówi niechętnie, ale w rozmowie z fanami zrobiła wyjątek. Zdradziła kilka szczegółów na temat aktualnej relacji.

Martyna Gliwińska zyskała rozgłos dzięki relacji z Jarosławem Bieniukiem. Była pierwszą partnerką, z którą związał się dwa lata po śmierci Anny Przybylskiej. Kobieta nie miała łatwego startu, ponieważ na każdym kroku porównywana była do uwielbianej przez ludzi nieżyjącej partnerki piłkarza. Związek okazał się na tyle poważny, że para doczekała się syna. W 2020 roku na świat przyszedł Kazimierz. Niestety, krótko po narodzinach dziecka, para postanowiła się rozstać. Od jakiegoś czasu w życiu Gliwińskiej pojawił się ktoś nowy. Choć niechętnie dzieli się szczegółami nowego związku, ostatnio zdradziła więcej na Instagramie.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Ewa Minge świętuje urodziny syna. Pokazała zdjęcia sprzed 30 lat. Wow! Jaka figura. 'Pani Ewuniu nogi do nieba'Minge świętuje urodziny syna. Wrzuciła zdjęcia sprzed 30 lat. Wow, jaka figura!

Martyna Gliwińska opowiedziała o nowym partnerze. Wiadomo, gdzie się poznali i w jakim jest wieku

Martyna Gliwińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na instagramowym koncie zgromadziła 60 tysięcy obserwujących. Na co dzień chętnie dzieli się zdjęciami małego Kazika. Od rozstania z Jarosławem Bieniukiem nie ujawniała zbyt wielu szczegółów prywatnego życia. Fani bacznie śledzili wszystkie relacje i doszukiwali się dowodów na nową miłość influencerki.

Jakiś czas temu zorganizowała dla swoich fanów zabawę w pytania i odpowiedzi. Obserwatorzy od razu zapytali, czy jest aktualnie w jakimś związku. Odpowiedziała, że tak i udostępniła zdjęcie synka z nowym partnerem. Niestety zaciekawieni obserwatorzy nie mogli poznać więcej szczegółów, bo twarz mężczyzny została zasłonięta.

W najnowszej rozmowie z fanami postanowiła się otworzyć i szczerze odpowiedziała na kilka pytań związanych z nowym ukochanym.

Za wiele nie chcę o tej części mojego życia opowiadać. Ale jak zadacie konkretne pytania, to na niektóre opowiem - napisała.

Martyna Gliwińska opowiedziała o nowym partnerze. Wiadomo, gdzie się poznali i w jakim jest wiekuMartyna Gliwińska opowiedziała o nowym partnerze. Wiadomo, gdzie się poznali i w jakim jest wieku fot. instagram.com

Gliwińska wyznawała, że z nowym partnerem poznała się w pracy. Zdradziła też, że są w podobnym wieku. Na pytanie fana, jak radzi sobie z wychowaniem syna i chodzeniem na randki, odpowiedziała, że na randki chodzi razem z dzieckiem i udostępniła fotografię całej trójki. Pod jednym ze zdjęć ktoś opacznie zrozumiał odpowiedź influencerki, która napisała, że jest w "nowym, starym związku" i wyciągnął wnioski, że wróciła do Bieniuka. Reakcja kobiety była natychmiastowa.

OMG, nie! Pisząc "stary" miałam na myśli, że cały czas ten sam - odpowiedziała.

Trzymamy za nich kciuki!

 

Michał Wiśniewski, Marcin ProkopMichał Wiśniewski miażdży zachowanie Marcina Prokopa. "Mega kur***kie zagranie"

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Joanna Opozda opowiedziała o ciąży. Miała anemię

Więcej o: