Doda znalazła na dnie szafy "pamiątkę" po Nergalu. "Raczej mu nie będę wysyłać, więc chętnie sprzedam"

Doda znalazła w szafie koszulkę Nergala. Oto co zrobiła z "pamiątką" po byłym partnerze.

Doda robiła wyprzedaż szafy. Oprócz luksusowych dodatków w jej zbiorach znalazła się również koszulka z logiem zespołu Behemoth. Piosenkarka była zaskoczona, że znalazła ją w garderobie.

Zobacz wideo Doda - szybkie strzały. Facet z brodą czy bez?

Doda sprzedaje "pamiątkę" po Nergalu. "Raczej mu nie będę wysyłać"

Doda regularnie dzieli się z internautami informacjami o sobie, a także stara się utrzymywać z nimi kontakt. Nie tylko odpowiada na wiadomości i komentarze, ale również niedawno zorganizowała dla nich wyprzedaż ubrań i dodatków. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów piosenkarki. 

Wystawiłam ponad 45 rzeczy, praktycznie wszystkie poszły w jeden wieczór. Wczoraj było mnóstwo emocji, mnóstwo ludzi, mnóstwo chętnych (...). Mam nadzieje, że jeszcze znajdziecie coś dla siebie, że jeszcze zdążycie, bo rzeczywiście tempo zakupów jest ekspresowe - pochwaliła się na InstaStories.

Podczas porządków w szafie piosenkarka znalazła koszulkę byłego partnera. Oczywiście natychmiast poinformowała o tym fanów i przy okazji powiedziała, że czarny T-shirt również jest na sprzedaż. 

Jezu ludzie kochani, co ja znalazłam podczas tych porządków! F*** my life! Koszulkę Nergala, nie? Ja nie wiem, jak tu jest ktoś z tych satanistów, chętnych, behemotowych, kto chciałby chodzić w jego koszulce. Raczej mu nie będę wysyłać, więc chętnie sprzedam... to niech się ociera o jego satanistyczny pot - powiedziała.

DodaDoda Screen: Instagram/@dodaqueen

Doda i Nergal byli parą od 2009 do 2011 roku. Głośno było o chorobie nowotworowej muzyka i wsparciu, jakie otrzymał od ukochanej. 1 stycznia 2010 mieli się zaręczyć, ale półtora roku później ich związek się zakończył.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.