Córka Michała Wiśniewskiego ma dziewczynę? Nastolatki nie szczędzą sobie czułości

W życiu Etiennette Wiśniewskiej pojawił się ktoś wyjątkowy? 15-latka opublikowała w sieci zdjęcia w towarzystwie tajemniczej dziewczyny. Na jednym z nich nastolatki składają sobie pocałunek.

Etiennette Wiśniewska może pochwalić się coraz większym gronem fanów, z którym dzieli się informacjami o sobie. Nastolatka często publikuje w sieci zdjęcia w towarzystwie rudowłosej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że najprawdopodobniej łączy je coś więcej niż tylko przyjaźń.

Zobacz wideo Mandaryna o dzieciach i dramie z Michałem Wiśniewskim

Etiennette Wiśniewska ma dziewczynę? Pochwaliła się romantycznym zdjęciem

Jak przystało na aktywną użytkowniczkę mediów społecznościowych, Etiennette Wiśniewska chętnie chwali się w sieci kadrami z życia prywatnego. Tym razem w opublikowanej na Instagramie relacji, córka znanego muzyka pokazała wykonaną w fotobudce serię zdjęć w towarzystwie innej dziewczyny. 

Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że na dwóch z nich widzimy ich czuły pocałunek. Na razie Etiennette nie potwierdziła jednak oficjalnie, że łączy je romantyczna relacja. Co ciekawe, dziewczyna na instagramowym profilu młodej wokalistki ma nawet swój własny "folder" oznaczony literą "m" i serduszkiem.

Etiennette Wiśniewska na romantycznym zdjęcie z dziewczynąEtiennette Wiśniewska na romantycznym zdjęcie z dziewczyną Instagram/@etiwisniewska

Kariera Etiennette Wiśniewskiej. Poszła w ślady znanych rodziców 

Etiennette Wiśniewska powoli stawia pierwsze kroki w świecie show-biznesu. W 2021 roku w duecie z tatą nagrała utwór "Jest Tak, czyli Rozmowa Ojca z Córką", który spotkał się z pozytywnym odbiorem publiczności. W komentarzach na YouTubie nie brakuje pozytywnych słów skierowanych w ich stronę.

Fajnie was zobaczyć i usłyszeć dobrą muzykę.
Ale przepiękne dwa głosy! Jestem zachwycona tą piosenką, aż ciarki mi przeszły.
Wow, wow... piękny głos córki. Panie Michale, na pewno pęka pan z dumy - napisali fani.

Nastolatka coraz częściej towarzyszy również rodzicom na scenie. Na tegorocznym 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zaśpiewała w chórku do piosenki jej mamy, czyli Anny Świątczak.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.