Barbara Kurdej-Szatan zapowiedziała udział w nowym projekcie. Internauci ostro wkurzeni. "Szczyt hipokryzji"

Barbara Kurdej-Szatan znowu podpadła internautom. Tym razem za sprawą wydarzenia organizowanego przez zespół Rafała Trzaskowskiego. Na imprezie aktorka ma wystąpić w charakterze gościni opowiadającej o sposobach i walce z hejtem.

Barbara Kurdej-Szatan musiała poradzić sobie z falą krytyki po głośnym wpisie w mediach społecznościowych na temat funkcjonariuszy Straży Granicznej. Aktorka zmierzyła się z prawdziwym kryzysem wizerunkowym, w wyniku którego potraciła część kontraktów. Teraz Campus Polska Przyszłości poinformował, że aktorka będzie gościnią ich wydarzenia i opowie o walce z hejtem. Obserwatorzy nie byli dla niej łaskawi i zarzucili aktorce hipokryzję.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem

Tak Lewandowscy urządzili się w Monachium. Stylowe wnętrza, własna siłownia i nowoczesne sprzętyTak Lewandowscy urządzili się w Monachium. Stylowe wnętrza i własna siłownia

Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki. Ma mówić o hejcie. Fani zarzucają jej hipokryzję 

Podczas cyklu wydarzeń Campus Polska Przyszłości, który jest związany z Rafałem Trzaskowskim i Koalicją Obywatelską, ma wystąpić Barbara Kurdej-Szatan. Prezenterka ma opowiedzieć o tym, jak powinno się reagować na hejt. Jak piszą organizatorzy:

Hejt może spotkać każdego. Jak sobie z nim radzić i jak reagować? Na te tematy porozmawiamy podczas #Campus2022 z Barbarą Kurdej-Szatan - aktorką, prezenterką i wokalistką. Telewidzowie kochają jej talent, ale też wiarygodność i naturalność. Kilkakrotnie nagrodzona została Telekamerami dla najlepszej aktorki oraz Złotą Telekamerą.
 

Po tych słowach i zdjęciu z wizerunkiem aktorki w komentarzach rozpoczęła się prawdziwa burza. 

Super gość. O hejcie będzie mówiła osoba, która w ostatnim czasie kojarzy się z nim najbardziej. Ale cyrk.
Najpierw szerzy pani nienawiść, a teraz wykład na temat hejtu. Gdzie tu logika?
Szczyt hipokryzji.

Część z fanów zauważyła jednak, że każdy popełnia błędy i niemoralnym jest piętnowanie kogoś do końca życia za to, że wykazał się nietaktem. Barbara Kurdej-Szatan na własnej skórze przekonała się, że popularność nie zawsze idzie w parze z przychylnością opinii publicznej. Aktorka musiała poradzić sobie z potężną falą hejtu, która z pewnością odbiła się na jej psychice. Nie ukrywała, że w trudnym czasie to rodzina była jej opoką. Na Instagramie poinformowała fanów, jak ważna jest rozmowa o dręczących nas problemach. Dodała, że uruchomiła telefon zaufania, który działa codziennie od 18 do 23, a dzwoniący mogą liczyć na rozmowę z psychologami. 

Chcę zwrócić waszą uwagę na bardzo istotną rzecz. Rozmowa. Warto ze sobą rozmawiać. Często mnóstwo w sobie dusimy, mając wrażenie, że ze wszystkim sobie poradzimy. Unosimy się dumą lub wstydzimy. Jeśli coś was męczy, nie radzicie sobie z ogarniającą rzeczywistością i z tym, co wewnątrz was, odważcie się na ten krok. Porozmawiajcie. (...) A jeśli nie chcecie z nikim, kogo znacie, a jesteście zagubieni, zmęczeni psychicznie np. sytuacją wojenną, która tak mocno dotknęła miliony, to pamiętajcie, że telefon zaufania, który uruchomiłam, wciąż jest aktywny!
 

Aleksandra Kwaśniewska pokazała domAleksandra Kwaśniewska pokazała willę na Mazurach. "Jak z bajki"

Zgadzacie się ze słowami obserwatorów? Co myślicie o pomyśle organizatorów?

Więcej o: