W "The Voice Kids" trafiła do drużyny Cleo. Dziś to inna dziewczyna. Postawiła na niebieskie włosy

Wiktoria Zwolińska podbiła serca fanów "The Voice Kids" już podczas przesłuchań w ciemno. Dziś jest artystką i zmieniła się nie do poznania.

Wiktoria Zwolińska wzięła udział w trzeciej edycji telewizyjnego talent show "The Voice Kids". Od razu podbiła serca publiczności wykonaniem "Creep" autorstwa Radiohead, co zagwarantowało jej miejsce drużynie Cleo. Trenerka od przesłuchań w ciemno pokładała w niej ogromne nadzieje. I słusznie.

Zobacz wideo Anna Karwan otworzyła się na temat córki. Wyśle ją do „The Voice Kids"?

Maciej Musiał, Marta Wierzbicka Te gwiazdy zaczynały kariery w show-biznesie jako dzieci. Ale wyrośli!

Joanna Klepko zachwycona talentem nastolatki zaprosiła ją do półfinału, gdzie ponownie w niewiarygodny sposób oddała wszystkie uczucia zawarte w numerze "Nothing Else Metters". Niestety, nie zakwalifikowała się do ścisłego finału, jednak to nie przeszkodziło jej w realizacji marzeń.

Wiktoria Zwolińska rozwija muzyczną karierę 

Dziś uczestniczka "The Voice Kids" rozwija karierę i regularnie publikuje nowe piosenki. Pierwszy utwór ukazał się na jej Spotify jeszcze w 2020 roku. Obecnie jej miesięczna liczba słuchaczy wynosi niemal 96 tysięcy. W swojej twórczości stara się łączyć wrażliwość, przekorność i tajemniczą nostalgię. Wśród najpopularniejszych kawałków znalazły się "A tak ogólnie (mam doła)" czy "Zielona bluza".

Wiktoria Zwolińska przeszła ogromną metamorfozę

Ostatnio młoda wokalistka wróciła wspomnieniami do występu w show TVP i trzeba przyznać, że zmieniła się nie do poznania. Jej długie naturalne włosy przeszły dość sporą metamorfozę. Zdecydowała się znacznie je skrócić, a część z nich zafarbowała na niebiesko. Z jej Instagrama możemy się dowiedzieć, że stawia na kolorowy makijaż, a sukienki zamieniła na luźne stylizacje.

Więcej nowych zdjęć Wiktorii Zwolińskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Wiktoria Zwolińska 'The Voice Kids'Wiktoria Zwolińska 'The Voice Kids' Instagram @wiktoria.zwolinska

Sara James z rodzicami To po tacie Sara James odziedziczyła pasję do muzyki

Więcej o: