Sylwia Wysocka po pobiciu długo wracała do zdrowia. Teraz pojawiła się na pokazie mody i zachwyciła

Sylwia Wysocka po pobiciu przez byłego partnera długo wracała do zdrowia. Teraz wybrała się na pokaz mody, na którym prezentowała się doskonale.

W maju zeszłego roku Sylwia Wysocka przeżyła napaść, której dopuścił się jej były partner. Miał zepchnąć aktorkę ze schodów. Gwiazda trafiła do szpitala z licznymi złamaniami i pękniętym kręgosłupem. Ogromny ból utrzymywał się tygodniami i długo nie było mowy o normalnym funkcjonowaniu. Teraz jednak Sylwia Wysocka pojawiła się publicznie i zachwyciła formą.

Zobacz wideo Mężczyzna napadł swoją eks. W jej obronie stanął przechodzień

Sylwia Wysocka wraca na salony i od razu zachwyca

13 lipca miał miejsce pokaz mody "Vivat Mama, Tata, Ja". To charytatywne wydarzenie, na którym pojawiła się właśnie Sylwia Wysocka. 

Sylwia WysockaSylwia Wysocka KAPiF.pl / KAPiF.pl

Gwiazda była ubrana w czarną bluzkę i spodnie w tym samym kolorze, a kreację uzupełniały buty na wysokim obcasie. Sylwia Wysocka miała rozpuszczone włosy, delikatny makijaż i szeroki uśmiech na twarzy. Wyglądała fantastycznie.

Sylwia Wysocka pozwała byłego partnera

Aktorka po pobiciu wytoczyła proces byłemu partnerowi. W kwietniu udzieliła wywiadu magazynowi "Rewia", w którym wyznała, że nie wyraziła zgody na polubowne załatwienie sprawy w sądzie. Ujawniła również, że jej były partner próbował uciszyć ją pieniędzmi.  

Nigdy, w żadnym momencie toczącego się procesu, nie podejmowałam kwestii pieniędzy, odszkodowania czy zadośćuczynienia. Osoba, która mnie tak bardzo skrzywdziła, jest przekonana, że kupić można każdego i wszystko: miłość, przyjaźń, wierność, lojalność, jak również sprawiedliwość. Chciałabym udowodnić, że sprawiedliwości, a tym bardziej mnie, kupić nie można.

Włodzimierzowi K., który pobił Sylwię Wysocką, grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.