Anna Lewandowska pokazuje fałdki na brzuchu. "Jak harmonijka"

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem. W ten sposób pokazała, że nikt nie jest idealny. Również ona.

Anna Lewandowska zainspirowana sesją Q&A, którą urządziła na InstaStories, zdecydowała się na wpis dotyczący ciałopozytywności.

Zobacz wideo Anna Lewandowska wpadła do wody. Potrzebowała pomocy

Anna LewandowskaLewandowska nie zawsze była królową stylu. Zaliczyła sporo wpadek

Anna Lewandowska pokazała brzuch

Anna Lewandowska jest z córkami na wakacjach w Hiszpanii. Trenerka odpoczywa, ale stara się nie tracić kontaktu z fanami. Urządziła więc krótką sesję Q&A. Podczas niej została zapytana m.in. o czwarte dziecko. Jedna z fanek postanowiła się za to pożalić się trenerce.

Nie zdążyłam zrobić formy na lato! Krępuje mnie wyjście na plażę - pisała jedna z internautek.

Lewandowska postanowiła nie tylko odpowiedzieć, ale też pokazać zdjęcie, na którym widać, że jej brzuch nie zawsze jest idealnie płaski. 

I czym się przejmujesz? Come on girls [tłum. Dajcie spokój dziewczyny]. Formy nie robi się na lato. Robimy ją dla siebie. I na lata - zaczęła.

A później dodała:

Zobacz, to zdjęcie zrobione po treningu, a brzuch jak harmonijka. Czy mnie to martwi? Wcale - czytamy.

Trenerka podkreśla przy tym, że często to, jak prezentuje się nasze ciało na zdjęciach, zależy od wielu czynników - jak chociażby światła czy pozy, która przyjmiemy. 

Niby wiemy, że to kwestia ustawienia, że temat już oklepany, ale ja nadal uważam, że takie zdjęcia są i będą potrzebne.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Trzeba przyznać, że Lewandowska ma rację. Normalizowanie tego, jak wyglądają nasze ciała jest ważne, zwłaszcza teraz, kiedy w mediach społecznościowych bombardują nas wyretuszowane zdjęcia z filtrami. Nikt nie jest idealny, a nasze ciała nieustannie się zmieniają. To truizm, ale wielu z nas na co dzień o tym zapomina. Dbajmy więc o siebie z głową i nie wstydźmy się tego, jak wyglądamy. 

Więcej o: