Księżna Kate zrobiła zdjęcia księżnej Camilli. Już wyciekły do sieci! "Znakomite"

Księżna Camilla obchodzić będzie wkrótce 75. urodziny. Z tej okazji zapozowała księżnej Kate w ogrodzie swojego prywatnego domu w Wiltshire. Zdjęcia znajdą się na okładce magazynu "Country Life".

Jedną z największych pasji księżnej Kate jest fotografia. Wielokrotnie mieliśmy okazję - z okazji urodzin jej dzieci - podziwiać jej portrety księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa. Z okazji zbliżających się 75. urodzin księżnej Camilli, które przypadają na 17 lipca, żona księcia Williama została zaproszona do sfotografowania żony przyszłego króla. Efekty sesji znajdą się na okładce i wewnątrz magazynu "Country Life".

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Nowa sesja zdjęciowa autorstwa księżnej Kate. Urodzinowe fotografie księżnej Camilli znajdą się w redagowanym przez nią numerze magazynu "Country Life"

Wspomniany numer czasopisma z okazji 125. rocznicy powstania, co zbiega się z datą urodzin żony księcia Karola, będzie redagowany właśnie przez nią. Towarzyszyć mu będzie sesja zdjęciowa autorstwa księżnej Kate, która powstała w ogrodzie domu w Wiltshire. Fotografie przedstawiają uśmiechniętą księżną Camillę, jak siedzi z koszem pelargonii na drewnianej ławce oraz, jak spaceruje wśród niezapominajek.

Książę Harry, książę William Królewska biografka: Książę Harry i książę William nigdy nie byli w przyjaciółmi

 

Redaktor naczelny magazynu nie kryje dumy z powodu wyjątkowej sesji zdjęciowej oraz zachwytu nad talentem księżnej Kate:

Jesteśmy zachwyceni, że nasz gość został tak wspaniale uchwycony przez królewskiego fotografa, księżną Cambridge. Rozumiemy, że to pierwszy raz, kiedy oficjalny portret Księżnej Kornwalii został wykonany przez Księżną Cambridge dla magazynu i jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani, aby jako pierwsi opublikować to piękne zdjęcie. Fotografie są znakomite i bylibyśmy zachwyceni, mogąc zaoferować księżnej Cambridge kolejne zlecenie.

Księżna Kate, książę Harry Meghan Markle W oczach Kate pojawiły się łzy. Wszystko przez Harry'ego i Meghan

Specjalne wydanie magazynu ujrzy światło dzienne 13 lipca.

Więcej o: