Dramat Magdaleny Ogórek. Nie jest w stanie spełnić marzenia córki o studiach na Oksfordzie

Magdalena Ogórek chroni prywatność córki i rzadko kiedy pokazuje ją w mediach społecznościowych. Zrobiła jednak wyjątek i nie tylko opublikowała nowe zdjęcie Magdy, ale zdradziła również jej plany na przyszłość. Nie są one jednak najdogodniejsze dla domowego budżetu.

Magdalena Ogórek ze związku z Piotrem M. doczekała się córki, której dała na imię Magda. Mężczyzna niedawno został oskarżony o przywłaszczenie kwoty w wysokości 2,4 mln złotych. Córa byłej pary jest już nastolatką i niebawem rozpocznie studia. Organizując "Q&A" na InstaStories, osobowość telewizyjna szczerze odpowiedziała na kilka pytań na temat pociechy. Rzadko udziela takich informacji, ale tym razem zdradziła, jaki kierunek studiów chciałaby rozpocząć Magda. Przy okazji pożaliła się na swoje finanse. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak wyglądały początki Magdaleny Ogórek w telewizji. 20 lat temu zagrała w serialu TVP. Jest nagranie!

Zobacz wideo Leszek Miller: Magdalena Ogórek prezentowała się jako człowiek lewicy

Dramat Magdaleny Ogórek. Nie może spełnić marzenia córki o studiach na Oxfordzie

Magdalena Ogórek uchodzi za elegancką kobietę, która dba o swój wygląd. Ma w swojej szafie sporo ubrań i dodatków od luksusowych projektantów, które niemało kosztują. Wydawać by się mogło, że nie może narzekać na zarobki. Od kilku lat związana jest z TVP, gdzie współprowadzi programy. Oprócz tego pisze książki historyczne. Serwis Pomponik donosił, że prezenterka może zarabiać miesięcznie nawet 40 tysięcy złotych. 

Jej córka już wie, czym chciałaby zajmować się w przyszłości. Jak zdradziła Ogórek, marzeniem Magdy jest studiowanie kierunku związanego z historią i polityką na Oksfordzie. Mimo że prezenterka sporo zarabia, nie jest w stanie opłacić wymarzonych studiów córki na prestiżowej uczelni. 

Bardzo chciałaby studiować kierunek "History&Politics" na Oksfordzie, natomiast obecny koszt tych studiów (po brexicie) jest poza moim zasięgiem. Zrobimy rekonesans na uniwersytetach w Austrii i we Włoszech. Uniwersytet Mediolański ma bardzo dobre opinie - zaczęła prezenterka.

Dramat Magdaleny Ogórek. Nie może spełnić marzenia córki o studiach na OxfordzieDramat Magdaleny Ogórek. Nie może spełnić marzenia córki o studiach na Oxfordzie Fot. Instagram/ magdalena.ogorek

Prezenterka z córką biorą jednak pod uwagę, inne, europejskie uczelnie. Jak poinformowała Magdalena Ogórek, niebawem jej córka wylatuje do Wielkiej Brytanii, gdzie będzie mogła wczuć się w klimat studiowania na Oksfordzie. 

Póki co, za trzy tygodnie wylatuje na OKSford, na tzw. semestr letni (wakacyjny) - dodała.

Eliza TrybałaTrybała z "Warsaw Shore" o wstrząsających wakacjach. "Ochroniarz ją dusił"

Jak podaje portal Lagunita Education czesne dla studentów Oksfordu wynosi około dziesięć tysięcy funtów, jednak cena może rosnąć w zależności od wybranego kierunku. 

Więcej zdjęć Magdaleny Ogórek z córką znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: