Izabella Krzan w kusym topie na koncercie TVP. Odsłoniła brzuch

Izabella Krzan była jedną ze współprowadzących pierwszy koncert z Wakacyjnej Trasy Dwójki. W zielonym zestawie wyglądała całkiem okej. A na pewno jej sylwetka.

Kiedy Izabella Krzan zaczynała przygodę z show-biznesem, biorąc udział w konkursie piękności, nikt nie spodziewał się, że wyrośnie na pierwszoligową celebrytkę. Wszystko to zawdzięcza Telewizji Polskiej, która zdecydowała się powierzyć jej angaż w "Kole Fortuny". Tak bardzo spodobała się widzom w roli współprowadzącej, że szybko dostała pracę w "Pytaniu na śniadanie". Dziś jest jedną z naczelnych twarzy TVP, nic więc dziwnego, że była gospodynią niedzielnego koncertu.

Zobacz wideo Izabella Krzan w kusym topie na koncercie TVP. Odsłoniła brzuch

Izabella Krzan w kolorze nadziei na koncercie w TVP

3 lipca wystartowała Wakacyjna Trasa Dwójki. Tym razem polscy i zagraniczni artyści, tj. Daria, Stachursky, Sławomir z Kajrą czy Ricchi e Poveri wystąpili na specjalnej wybudowanej scenie w Wilnie. Głównymi prowadzącymi byli Małgorzata Tomaszewska oraz Olek Sikora, natomiast za kulisami wspierali ich Norbi oraz Izabella Krzan. Stylizacja tej ostatniej wyjątkowo rzucała się w oczy. Musimy przyznać, że w zieleni gwieździe do twarzy. Spodnie z wysokim stanem podkreśliły talię Izabelli, natomiast top z zabudowanym dekoltem jej płaski brzuch.

Izabella KrzanIzabella Krzan screen IG

Zestaw, jak poinformowała za pośrednictwem InstaStories Izabella, został zaprojektowany przez Zaquad. To zresztą niej pierwszy raz, kiedy gwiazda zaufała właśnie tej polskiej marce. Wcześniej decydowała się na jej garnitury.

ZOBACZ TEŻIzabella Krzan w kostiumie kąpielowym. Dekolt do pępka. Fani oniemieli

Jeśli jesteście fanami stylu Izabelli Krzan, koniecznie obejrzyjcie przygotowaną przez nas galerię z jej stylizacjami. Zostanie ikoną stylu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.