Izabella Krzan w kostiumie kąpielowym. Dekolt do pępka. Fani oniemieli

Izabella Krzan pokazała nowe zdjęcie w letniej stylizacji. Prezenterka TVP zaprezentowała się w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym i słomkowym kapeluszu.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Izabella Krzan zyskała rozpoznawalność jako współprowadząca program "Pytanie na śniadanie" u boku Tomasza Kammela, gdzie zastąpiła Marzenę Rogalską. Wcześniej pochodząca z Olsztyna gwiazda stacji TVP prowadziła teleturniej "Kolo fortuny", a także zdobyła tytuł Miss Polonia. Prezenterce nie można odmówić urody, dzięki której zbiera mnóstwo komplementów w mediach społecznościowych. Tym razem ku uciesze fanów zaprezentowała zgrabną figurę w jednoczęściowym stroju kąpielowym.

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Izabella Krzan pokazała się w stroju kąpielowym. W letniej stylizacji cieszy się wakacyjną pogodą

Profil Izabelli Krzan na Instagramie obserwuje ponad 269 tysięcy użytkowników, z którymi gwiazdka TVP pozostaje w stałym kontakcie. Chętnie dzieli się zdjęciami z podróży, treningów, pracy i chwil spędzonych z ukochanym. 

Izabella KrzanIzabella Krzan pokazała się bez makijażu. Wygląda kapitalnie

Tym razem postanowiła podzielić się fotografią w wakacyjnej odsłonie. Pozuje na niej na kanapie w jednoczęściowym stroju kąpielowym z głębokim dekoltem. Stylizację uzupełnia zaś klasyczny słomkowy kapelusz. W opisie zdjęcia wyznała, że obecne temperatury w ogóle jej nie przeszkadzają:

Na tapczanie siedzi leń. I czuje się doskonale. Jak znosicie te upały? Ja cieszę się, jak dziecko i korzystam z każdej chwili słońca.
 

Komplementy w sekcji komentarzy natychmiast zostały zdominowane przez wyrazy uznania dla długich i zgrabnych nóg prezenterki:

Masz piękne nogi!
Izuniu, jesteś po prostu śliczna.
Wow, jakie ty masz boskie nogi!

Joanna OpozdaOpozda z czteromiesięcznym synem. Zdradziła, co mówi do niego po przebudzeniu

Więcej o: