Joanna Opozda świętuje urodziny. Pokazała zdjęcie w czerwonej sukni. Wygląda zniewalająco

Joanna Opozda skończyła właśnie 34 lata. Z tej okazji wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, a efekt zaprezentowała na Instagramie. Fani nie mogą wyjść z podziwu nad urodą aktorki.

Chociaż ostatnie miesiące były dla niej niezwykle trudne, wszystko wskazuje na to, że Joanna Opozda odnalazła się już w nowej rzeczywistości i pogodziła z pewnymi kwestiami. Świeżo upieczona mama zdaje się nie rozpamiętywać nieudanego małżeństwa z Antkiem Królikowskim, a zamiast tego skupia się na pracy i macierzyństwie. Mały Vincent ma już cztery miesiące i jest jej oczkiem w głowie. W wirze nowych obowiązków aktorka próbuje również znaleźć choć chwilę dla siebie. Okazją stała się urodzinowa sesja zdjęciowa, której efektem pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Urodziny Joanny Opozdy. Aktorka pozuje w czerwonej sukni

2 lipca Joanna Opozda skończyła 34 lata. Z tej okazji podzieliła się z fanami pierwszym zdjęciem z urodzinowej sesji zdjęciowej. Pozuje na nim na tle lasu w długiej czerwonej sukni z gorsetową górą i szerokimi rękawami. Fotografia została opatrzona podpisem:

Założyłam urodzinową kieckę i pobiegłam do lasu, świętować wśród moich ulubionych drzew. Teraz tak imprezuję. #34 #birthday #reddress. Dziękuje za ten magiczny czas. Z niecierpliwością czekam na resztę naszych zdjęć.
 

W komentarzach znalazły się życzenia od znanych znajomych, w tym Mateusza Banasiuka, Qczaja i Mariny Łuczenko-Szczęsnej:

Wow! Piękna fotografia. Wszystkiego najlepszego Asiu!
Zdrowia i siły do spełniania marzeń!
Wszystkiego najlepszego.

Nie zabrakło także komplementów od fanów Joanny Opozdy, urzeczonych urodą aktorki w takim wydaniu:

Wyjątkowo piękna kobieta i fantastyczne zdjęcie.
Wyglądasz jak królowa lasu. Sto lat!
Przecudna... Pani Asiu jest pani przepiękna kobietą.

Wszystkiego najlepszego!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.