Joanna Opozda świętuje urodziny. Pokazała zdjęcie w czerwonej sukni. Wygląda zniewalająco

Joanna Opozda skończyła właśnie 34 lata. Z tej okazji wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, a efekt zaprezentowała na Instagramie. Fani nie mogą wyjść z podziwu nad urodą aktorki.

Chociaż ostatnie miesiące były dla niej niezwykle trudne, wszystko wskazuje na to, że Joanna Opozda odnalazła się już w nowej rzeczywistości i pogodziła z pewnymi kwestiami. Świeżo upieczona mama zdaje się nie rozpamiętywać nieudanego małżeństwa z Antkiem Królikowskim, a zamiast tego skupia się na pracy i macierzyństwie. Mały Vincent ma już cztery miesiące i jest jej oczkiem w głowie. W wirze nowych obowiązków aktorka próbuje również znaleźć choć chwilę dla siebie. Okazją stała się urodzinowa sesja zdjęciowa, której efektem pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Urodziny Joanny Opozdy. Aktorka pozuje w czerwonej sukni

2 lipca Joanna Opozda skończyła 34 lata. Z tej okazji podzieliła się z fanami pierwszym zdjęciem z urodzinowej sesji zdjęciowej. Pozuje na nim na tle lasu w długiej czerwonej sukni z gorsetową górą i szerokimi rękawami. Fotografia została opatrzona podpisem:

Założyłam urodzinową kieckę i pobiegłam do lasu, świętować wśród moich ulubionych drzew. Teraz tak imprezuję. #34 #birthday #reddress. Dziękuje za ten magiczny czas. Z niecierpliwością czekam na resztę naszych zdjęć.
 

W komentarzach znalazły się życzenia od znanych znajomych, w tym Mateusza Banasiuka, Qczaja i Mariny Łuczenko-Szczęsnej:

Wow! Piękna fotografia. Wszystkiego najlepszego Asiu!
Zdrowia i siły do spełniania marzeń!
Wszystkiego najlepszego.

Joanna Opozda cała we łzach opublikowała dramatyczny wpis. 'Psychopatów nie brakuje'Opozda cała we łzach opublikowała dramatyczny wpis. "Psychopatów nie brakuje"

Nie zabrakło także komplementów od fanów Joanny Opozdy, urzeczonych urodą aktorki w takim wydaniu:

Wyjątkowo piękna kobieta i fantastyczne zdjęcie.
Wyglądasz jak królowa lasu. Sto lat!
Przecudna... Pani Asiu jest pani przepiękna kobietą.

Joanna OpozdaOpozda z czteromiesięcznym synem. Zdradziła, co mówi do niego po przebudzeniu

Wszystkiego najlepszego!

Więcej o: