Babcia Barona trafiła do domu opieki w Skolimowie. To wspaniała aktorka

Okazuje się, że Baron ma znaną babcię. Marlena Milwiw właśnie trafiła do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Znany wnuczek ją odwiedza.

Więcej ciekawych artykułów na stronie głównej Gazeta.pl

Baron jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje, jak wygląda jego życie prywatne, a nawet uczuciowe. Niewiele mówi natomiast o rodzinie. Tymczasem okazuje się, że ma znaną babcię.

Te gwiazdy chronią prywatność swoich pociechNieznane dzieci polskich gwiazd. Kto próbuje chronić prywatność swoich pociech?

Zobacz wideo Podekscytowany Baron dostał od Sandry Kubickiej wymarzony prezent

Babcia Barona zamieszkała w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie

Babcią Barona jest Marlena Milwiw. To aktorka, która ma na koncie role w takich produkcjach, jak: "Wyjście awaryjne", "Och, Karol" , "Warto kochać' czy "Jak być kochaną". Zagrała też w "Świecie według Kiepskich" czy "Pierwszej miłości". Na szklanym ekranie po raz ostatni mogliśmy zobaczyć ją w 2011 roku. To wówczas zagrała epizod w serialu "Licencja na wychowanie". Kobieta od lat jest na emeryturze, aktualnie ma 91 lat. Milwiw nie mieszka już jednak z rodziną. Właśnie trafiła do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. 

Pani Marlena ostatnio zamieszkała w naszym domu. To bardzo miła kobieta - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" jedna z mieszkanek domu opieki.

Podobno 91-latka zadomowiła się już w placówce i jest w dobrej formie. Okazuje się również, że Baron nie zapomniał o babci i jak przystało na dobrego wnuczka, bywa w Skolimowie, by spędzać z nią czas. 

Pan Baron często odwiedza swoją babcię. To lubiany muzyk - mówi informatorka tabloidu.

Archiwalne zdjęcia aktorki znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

ZOBACZ TEŻ: Jerzy Połomski nadal przebywa w Skolimowie. Znajoma zdradza, w jakim stanie jest muzyk

POLECAMY: Andrzej Szopa mieszka w okropnych warunkach w domu opieki. Dyrektorka placówki zabrała głos. "Bez przerwy coś wylewa"

Więcej o: