Liam skończył cztery lata. Rodzice spełnili jego marzenie. Impreza była na bogato

Marina pokazała, jak wyglądało przyjęcie urodzinowe jej syna. Takiej imprezy z pewnością mógłby pozazdrościć mu niejeden fan filmów o superbohaterach.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

30 czerwca syn Mariny i Wojciecha Szczęsnych skończył cztery lata. Kilka dni temu rodzicie przygotowali dla niego fantastyczne przyjęcie urodzinowe. Widać, że zadbali o najdrobniejsze szczegóły.

Jan Dąbrowski, Sylwia PrzybyszPokój córek to małe królestwo. Jak Przybysz i Dąbrowski urządzili mieszkanie?

Zobacz wideo Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego ma luksusowe hobby

Tak wyglądały czwarte urodziny syna Mariny i Wojciecha Szczęsnych

Z opublikowanego na Instagramie nagrania możemy dowiedzieć się, jakie niespodzianki zostały przygotowane dla solenizanta. Tegorocznym motywem przewodnim przyjęcia byli superbohaterowie. Postacie ze znanych filmów pojawiły się nie tylko na przekąskach i torcie, ale również osoby przebrane za Supermana czy Kapitana Amerykę umilały czas gościom. Okazuje się, że dokładnie taka impreza była spełnieniem marzeń Liama.

Nasz syn Liam obchodzi swoje czwarte urodziny. Nie wiem, jak tak szybko mój malutki słodki bobasek zamienił się w mądrego, zdolnego, niezwykle czułego i ciekawego świata chłopca. Jestem wdzięczna każdego dnia za to, jak cudownie odmienił moje życie i nadał mu sensu. Kilka dni temu odbyła się impreza urodzinowa. To wydarzenie w całości było spełnieniem marzeń Liama - napisała Marina na Instagramie.
 

Oprócz słodkości dla najmłodszych gości, Marina zadbała również, aby ich opiekunowi otrzymali wyśmienite przekąski. Celebrytka pokazała, co dla nich zostało przygotowane. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony. 

Urodziny LiamaUrodziny Liama Instagram/@marina_official

Pod postem posypały się życzenia dla solenizanta. Internauci byli również pod wrażeniem zorganizowanej dla niego imprezy. 

Wspaniale przygotowane przyjęcie, dla czterolatka to na pewno ogromne wydarzenie.
O mamo jak pięknie. Raj dla dzieci, wszystkiego najlepszego.
Na bogato! - czytamy w komentarzach. 

My również życzymy wszystkiego najlepszego w dniu urodzin.

dom Małgorzaty RozenekRozenek instaluje się w nowej willi. Wnętrza królewskie, a schody jak w sali balowej

Więcej o: