Robert Leszczyński osierocił córkę. Dziś Vesna to piękna kobieta, która robi karierę

Córka Roberta Leszczyńskiego rozwija się artystycznie. Co u niej słychać?

Więcej ciekawych artykułów na stronie głównej Gazeta.pl

Robert Leszczyński był uznanym krytykiem muzycznym. Szersza publiczność pamięta go jako jurora w programie "Idol". Niestety, 1 kwietnia 2015 roku, Leszczyński zmarł w wyniku zaburzeń metabolicznych w przebiegu cukrzycy. Jego córka miała wówczas 12 lat. Dziś Vesna to piękna kobieta. Gra w "Metrze" Janusza u Józefowicza.

Co słychać u córki Roberta Leszczyńskiego?

Vesna ma aktualnie 19 lat. Nie poszła w ślady ojca i nie została krytykiem muzycznym, ale też związała przyszłość z show-biznesem. Jest wszak uzdolniona wokalnie. Gra też na skrzypcach. Na tym jednak nie koniec, bo Vesna rozwija się także aktorsko. Interesuje ją zwłaszcza teatr. 

Zaczęłam bardzo dużo nad sobą pracować w tym zakresie. Otaczałam się wieloma bardzo inspirującymi ludźmi - wśród nich byli malarze, ludzie teatru, aktorzy, dziennikarze i wsiąknęłam bardzo głęboko w to - powiedziała jakiś czas temu w studiu "Dzień dobry TVN". 

19-latka ma już na koncie pierwsze sukcesy. Od ponad dwóch lat występuje w Teatrze Studio Buffo Janusza Józefowicza. Pojawiła się w musicalu "Metro", gdzie grała też jej mama - Alicja Borkowska.

To było mi trochę przeznaczone. Jeśli mama była [aktorką "Metra" - przyp. red.], to ja też będę. Zaśpiewałam standard jazzowy i to mnie trochę ściągnęło na ziemię, bo pierwszy raz ktoś skrytykował mój śpiew. Przestałam bazować na tym, że dostałam dar od losu, tylko po prostu zaczęłam bardzo ciężko pracować - mówiła w "Dzień dobry TVN".

Na Instagramie nie brak zdjęć Vesny. Udostępnia je jej mama oraz sama zainteresowana. 

 
 

Aktualnie Vesna ma rude włosy. Może też pochwalić się nietuzinkowym stylem. 

 
 
Więcej o: