Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli 25 czerwca 2022 roku prawdziwie góralski ślub. Zaproszona na uroczystość Żaklina Ta-Dinh nagrała pierwszy taniec młodej pary. Nie brakowało na nim czułych uścisków i miłosnych gestów.
Wokalistka i youtuber marzyli o zrobieniu góralskiego wesela i to im się udało. Para zaprosiła na celebrację najbliższą rodzinę i przyjaciół. Wśród nich znalazły się też znane osoby, m.in. Żaklina Ta-Dinh. Była uczestniczka siódmej edycji "Top Model" nagrała pierwszy taniec pary młodej.
Na nagraniu z wesela można zauważyć, jak para tańczy do jazzowej ballady. Nie do końca wiadomo, jaką piosenkę wybrali na pierwszy taniec, ponieważ na wideo wszyscy goście się przekrzykują w ekscytacji. Widać, że państwo młodzi bawili się świetnie. Nie brakowało miłosnych uścisków, czy czułych spojrzeń. Uwagę przyciągnęły także bogato zdobiona sala, dym i fajerwerki, które miały wzbogacić odbiór pary młodej podczas pierwszego tańca.
Państwo młodzi są jedną z najbardziej popularnych par wśród młodych fanów Instagrama, TikToka i YouTube'a. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są bardzo aktywni w sieci, gdzie pokazują kadry z życia prywatnego, pasje i prowadzą tam też swoje biznesy. Oprócz tego mają także dwie córki - Polę i Nelę, które są oczkiem w głowie młodych rodziców.
Koroniewska i Dowbor porzucili dom na rzecz luksusowego apartamentu w stolicy. 3,5-metrowa wyspa to początek
Tak wygląda dom Wiśniewskich. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z budowy
Miszczak stwierdził, że Doda nie ma "krzty lojalności". Ta mu dosadnie odpowiedziała
Była mistrzyni świata oskarżona o oszustwa. Do sądu trafił akt oskarżenia
Nie żyje Dominika Żukowska. "Jej niepowtarzalny głos na zawsze pozostanie w pamięci"
Marcin Rogacewicz padł na kolana przed Agnieszką Kaczorowską. "Powiedziałam tak"
Andrzej Korycki przerwał milczenie w sprawie śmierci Dominiki Żukowskiej. To wyszło na jaw
TVP z nowym show. Poprowadzi go była gwiazda TVN. "Tego właśnie potrzebowaliśmy"
Influencer ocenił pączki u Gessler. "Za tę cenę powinny śpiewać, tańczyć i mówić komplementy"