Pierwszy taniec Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Nie obyło się bez romantycznych akcentów

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski 25 czerwca 2022 roku wzięli ślub. Na instagramach gości pojawiły się nagrania z pierwszego tańca pary młodej. Były dym i sztuczne ognie, dzieki czemu wszystko wyglądało bardzo spektakularnie.

Więcej artykułów na temat pierwszych tańców weselnych przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli 25 czerwca 2022 roku prawdziwie góralski ślub. Zaproszona na uroczystość Żaklina Ta-Dinh nagrała pierwszy taniec młodej pary. Nie brakowało na nim czułych uścisków i miłosnych gestów.

Zobacz wideo Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - pierwszy taniec

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w miłosnym uścisku na weselu. Tak wyglądał ich pierwszy taniec

Wokalistka i youtuber marzyli o zrobieniu góralskiego wesela i to im się udało. Para zaprosiła na celebrację najbliższą rodzinę i przyjaciół. Wśród nich znalazły się też znane osoby, m.in. Żaklina Ta-Dinh. Była uczestniczka siódmej edycji "Top Model" nagrała pierwszy taniec pary młodej. 

Sylwia Przybysz, Jan DąbrowskiSylwia Przybysz, Jan Dąbrowski Instagram / @zaklinatadinh_official screen

Na nagraniu z wesela można zauważyć, jak para tańczy do jazzowej ballady. Nie do końca wiadomo, jaką piosenkę wybrali na pierwszy taniec, ponieważ na wideo wszyscy goście się przekrzykują w ekscytacji. Widać, że państwo młodzi bawili się świetnie. Nie brakowało miłosnych uścisków, czy czułych spojrzeń. Uwagę przyciągnęły także bogato zdobiona sala, dym i fajerwerki, które miały wzbogacić odbiór pary młodej podczas pierwszego tańca.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - życie prywatne

Państwo młodzi są jedną z najbardziej popularnych par wśród młodych fanów Instagrama, TikToka i YouTube'a. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są bardzo aktywni w sieci, gdzie pokazują kadry z życia prywatnego, pasje i prowadzą tam też swoje biznesy. Oprócz tego mają także dwie córki - Polę i Nelę, które są oczkiem w głowie młodych rodziców.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.