Aleksandra Kwaśniewska czule o relacji z ojcem. Pokazała też archiwalne zdjęcie z Aleksandrem Kwaśniewskim

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała na Instagramie osobisty wpis. Wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa i zdradziła, jakie relacje miała z Aleksandrem Kwaśniewskim, będąc małą dziewczynką.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Aleksandra Kwaśniewska regularnie dzieli się na Instagramie swoimi przemyśleniami na różne tematy oraz kadrami, które obrazują jej codzienne życie. Dużą popularnością cieszą się także posty dotyczące byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego. To jemu poświęcony został ostatni wpis, w którym prezenterka wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa i relacji z tatą.

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska: Rodzice dawali mi ogrom wolności. Podbierała mamie ubrania?

Osobiste wyznanie Aleksandry Kwaśniewskiej. Opowiedziała o dzieciństwie i relacji z tatą 

Choć Dzień Ojca obchodziliśmy 23 czerwca, z lekkim opóźnieniem na koncie Aleksandry Kwaśniewskiej w jej mediach społecznościowych znalazło się archiwalne zdjęcie wraz z opisem całkowicie poświęconym tacie. Współprowadząca "Miasta kobiet" rozpoczęła wpis od wspomnień dawnych lat.

Zatem w temacie Dnia Ojca, bo wczoraj cały dzień byłam w podróży i tata też, więc się nie liczy. Pozostając przy wspomnieniach przedszkolnych, tata miał mniej szczęścia niż mama, bo mama mnie odbierała, a tata zawoził. Pamiętam więc, jak wspinałam się na skrzynię z zabawkami, żeby zobaczyć przez okno, jak idzie do samochodu i płakałam jak ciele odsadzone od matki.

Marcin Meller Aleksandra Kwaśniewska Jolanta KwaśniewskaMeller chciał zobaczyć Jolantę Kwaśniewską w "Playboyu". Aleksandra komentuje

Przy okazji przyznała także, że wciąż jest wyjątkowo wrażliwa i w pewnych sytuacjach zdarza się jej dać ponieść wyobraźni:

Swoją drogą, lata mijają, a ja nic nie wytraciłam na melodramatyzmie, albowiem nadal bierze mnie na łkanie, gdy widzę bliskie mi osoby wsiadające do dowolnych środków transportu i zawsze, ale to zawsze kołacze mi się po głowie coś w rodzaju: "Ostatni raz go widziałam, jak wsiadał na furmankę…"

Dorastała będąc córką urzędującego prezydenta, a to pod wieloma względami z pewnością nie było łatwe. Mimo to Aleksandra Kwaśniewska bardzo dobrze wspomina codzienne chwile spędzone z tatą:

No a zaczęło się od taty. Potem odwoził mnie do szkoły, co lubiłam dużo bardziej, bo po drodze odpytywał mnie z ortografii, zaszczepiając mi sympatię do wszelkich osobliwości naszego języka. Ciągle mnie z różnych rzeczy odpytuje i ja ciągle lubię to wspólne quizowanie, nawet jak mnie kładzie swoją wiedzą na łopatki. Oczywiste jest, że tacie zawdzięczam dużo więcej, wielu myśli, że wszystko, ale to nieprawda, bo są jeszcze rzeczy, które zawdzięczam mamie.
 

Swój wpis podsumowała refleksyjnym stwierdzeniem oraz odezwą do innych ojców:

Prawda jest taka, że żadne pałace i zaszczyty nie mają podskoku do dobrych i wspierających relacji i za to jestem wdzięczna najbardziej. Morał z tego taki: Tatusiowie, bądźcie fajnymi ludźmi dla swoich dzieci, a jest szansa, że i dzieci będą fajne.

Jolanta Kwaśniewska, Aleksandra KwaśniewskaKwaśniewska pokazuje zdjęcie mamy z młodości. Internauci? Zachwyceni

Więcej o: