Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przyłapani przez fotoreporterów w prywatnej sytuacji. Wymowne zdjęcia

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali przyłapani przez fotoreporterów w drodze na festiwal w Opolu. Kadry mówią same za siebie. Widać, że prezenterzy pałają do siebie sympatią.

Więcej ciekawych artykułów na temat życia prywatnego gwiazd znajdziesz stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od dłuższego czasu są na językach za sprawą domniemanego romansu. Żaden z prezenterów nie potwierdził plotek na temat związku. Pikanterii dodaje fakt, że para podczas ostatniego festiwalu w Opolu często była widziana razem. Fotoreporterzy uchwycili moment, kiedy razem wychodzili z hotelu. Zdjęcia mówią same za siebie.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna CichopekCichopek nie zawsze miała styl. Jej poszukiwania to była droga przez ciernie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają się ku sobie? Na pewno lubią ze sobą spędzać czas

Gdy na jaw wyszło, że prowadzącymi 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu zostali Cichopek i Kurzajewski, w mediach zawrzało. Portale plotkarskie prześcigały się między sobą, wyłapując coraz to nowsze newsy na temat łączącej ich relacji. Fotoreporterzy przyłapali prezenterów, kiedy wychodzili z jednego ze znanych hoteli w Opolu.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, PLOTEK EXCLUSIVEKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, PLOTEK EXCLUSIVE PLOTEK EXCLUSIVE

Szczególną uwagę paparazzi przyciągnął fakt, że wyszli z hotelu praktycznie jedno po drugim. Następnie wsiedli do taksówki i udali się razem na próby festiwalowe. Nie tak dawno nasz informator przekonywał, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzali razem czas także po festiwalu. Mieli się razem wybrać do znanego klubu "Starka". Powiedział:

W piątek po zakończeniu koncertu, który wspólnie prowadzili, para udała się do hotelu. Później przyjechali na after party w popularnej restauracji Starka. Tam bawili się ze znajomymi, wśród których byli muzycy Enej, Golec uOrkiestry, Zakopower. Z afterparty wyszli razem do hotelu około trzeciej nad ranem.

Prezenterzy telewizyjni zaprzeczali do tej pory spekulacjom na temat ich związku i nie potwierdzili relacji w mediach. 

Więcej o: