Paulina Krupińska w nowej fryzurze. Najwięcej cukru od koleżanek. Anna Lewandowska zachwycona

Paulina Krupińska w środowy poranek wybrała się do fryzjera. Zachwalała, że nic tak nie poprawia humoru, jak wizyta u specjalisty. W słuszności tego stwierdzenia utrzymywały ją koleżanki z branży, które zachwycały się zmianą na głowie prezenterki.

Więcej metamorfoz gwiazd i celebrytów znajdziesz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Paulina Krupińska postanowiła odświeżyć swoją fryzurę, a efektami końcowymi podzieliła się, publikując zdjęcie na instagramowym profilu. Zdecydowała się na ledwie zauważalną zmianę, ale - jak sama przyznała - wizyta w salonie dobrze wpłynęła na jej samopoczucie. - Człowiek czuje się, jakby się na nowo narodził - zachwalała. 

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki? Ma niebieskie oczy i blond włosy...

Karolina Pisarek, Ewa Wojtasik i Tomasz LubertPisarek pokazała zbyt wiele na weselu. Wojtasik też zaliczyła wpadkę ślubną

Paulina Krupińska po wizycie u fryzjera. Koleżanki nie mogą wyjść z zachwytu 

Paulina Krupińska dzieliła się relacją z wizyty w salonie niemal na żywo. Najpierw wrzuciła filmik z fotela fryzjerskiego, gdzie jeszcze nie było widać, na jaką zmianą się zdecydowała. Potem jednak okazało się, że pozostała przy ciemnym kolorze, a do tego doszło cięcie z modną grzywką. Przy okazji pasma były lekko podwinięte lokówką. 

Ja nie wiem, co jest w tych wizytach u fryzjera, że człowiek czuje się, jakby się na nowo narodził - napisała Krupińska pod postem.
 

Oczarowani byli nie tylko internauci, ale i znane koleżanki. Nie rozpisywały się zanadto, ale jasno dały do zrozumienia, że metamorfoza Krupińskiej jest jak najbardziej na plus. 

Oh, siostro - skomentowała Anna Lewandowska.
Yeah - napisała Sonia Bohosiewicz.
Yessss - wtórowała Natasza Urbańska.

Fani byli zgodni:

Piękna ta fryzura.
Przepięknie wyglądasz w takiej fryzurze.
Ale ci ładnie w tych włosach - pisali jej.

W zupełności się zgadzamy! 

Zobacz też: Paulina Krupińska wspomina najgorsze stylizacje i fryzurę. Pokazała archiwalne zdjęcia. "Coś nie wyszło"

Więcej o: